Хімік - Запоріжжя: вольова перемога южненців

Хімік на нервах виграє у Запоріжжя 74:72 у матчі Суперліги Фаворит Спорт.

І Хімік, і Запоріжжя, матч у Южному проводили на тлі втоми, адже за добу до цього підопічні Олега Юшкіна грали вдома з Кривбасом (перемога 66:62), а Запоріжжя в Одесі здолало БІПу 69:56.

Запоріжжя доволі жваво розпочало поєдинок. Шанси Хіміка відірватися у рахунку до пори до часу були марними. Більше того, на екваторі чверті після кидка Буца гості вийшли вперед 8:6. А за дві хвилини до завершення першої чверті Антон Саєнко триочковим вивів Запоріжжя вперед ще далі 13:10. Під завісу першої чверті лідер Запоріжжя Овдєєнко ще одним трюльником встановлює остаточний рахунок після першої чверті - 19:13 на користь гостей.

На початку другої чверті Олександр Бєліков складним крюком скоротив відставання. Але у той же час Овдєєнко реалізував два штрафних, а Фомічов закинув ще два - розрив гостей збільшився до восьми очок. Потім Овдєєнко заробив два з фолом і розрив сягнув 11 пунктів. Запоріжжю потрібно було відірватися щонайдалі. аби почуватися впевненіше, коли сили почнуть закінчуватися. на екваторі чверті Конєв триочковим спробував зупинити Запоріжжя у наборі очків, за ним влучив Метью Шоу - відставання скоротилося до мінус 6. Після двох точних трюльників від Фрейзера Хімік підтягнувся ще ближче - до 4-х пунктів. Але Запоріжжя проявляло зразки командної гри, намагаючись за першої ліпшої нагоди вразити кошик суперника. Втім, під акомпанемент сирени кошик вразив американець Хіміка Фрейзер. 33:38 після першої половини.

Поперерві команди продовжили обмінюватися результативними атаками. Хімік, якому потрібно було надійніше захищати свій кошик, продовжував діяти неуважно. Центровий гостей Буц раз-пораз опинявся поза увагою під щитом зелених і карав гоосподарів за недбалість. Нарешті Метью Шоу звільнився від опіки Рибалка і скоротив відставання до двох очок а потім Фрейзер встановив рівновагу 51:51. Хімік і вперед встиг вийти, але і Запоріжжя не дрімало. Під завісу чверті Буц закинув важливий триочковий, а завершилася вона за шестиочкової переваги на користь Запоріжжя. Більше того, на початку заключної чверті підопічні Дмитра Щиглинського зробили відрив десятиочковим. Час спливав і Хіміку треба було кардинально змінитися, аби наздогнати втікачів і їх випередити. Після того, як Мальчевський скоротив відставання до 6 очок - 57:63, Дмитро Щиглинський взяв тайм-аут. Але Хімік продовжував підтягуватися і нарешті після триочкового Фрейзера вийшов вперед. До кінця матчу залишалося менше трьох хвилин. Важливий трюльник поклав у кошик южненців за хвилину до завершення матчу Станіслав Овдєєнко. Гості знову вийшли вперед 72:70. Але у вирішальний момент знову не схибив з-за дуги Фрейзер а Петров поставив переможну крапку. 74:72 на користь господарів. Хімік посилює інтригу у чемпіонських перегонах. Южненці усе ще треті у турнірній таблиці, поступаючись очком Динамо і чотирма пунктами Кривбасу, але навідміну від конкурентів мають три гри у запасі.

Суперліга Фаворит Спорт

6 березня. Южний

Хімік - Запоріжжя 74:72 (13:19, 20:19, 20:21, 21:13)

Дніпро знову впевнено переміг Хімік Дніпро знову впевнено переміг Хімік
Команда Дениса Журавльова лідирувала по ходу усього матчу
Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада
Команда Віталія Степановського спробує взяти реванш за поразку тижневої давнини
У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди
Президент миколаївського клубу Микола Бобров прокоментував призначення нового тренера команди
Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня
Подвійна виїзна перемог Дніпра розділила тренерів Суперілги Парі-Матч на 2 майже рівні частини
Чотири гравці чемпіона України поновили тренування Чотири гравці чемпіона України поновили тренування
Чотири гравці Будівельника відновилися після травм
Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото
Будівельник запросив на останній матч чемпіонату України дітей захисників країни
У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера
Миколаїв-ЦОП отримав нового головного тренера
Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України
Після БІПИ команда Дениса Журавльова впевнено обіграла Хімік
Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG
Кадрові проблеми не завадили киянам зібрати максимум за підсумками домашнього туру
Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль
Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».
Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні
Харків’яни на своєму паркеті перемогли одеську БІПУ
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю
В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.
Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв
Кияни на останніх секундах дотисли «корабелів» на домашньому майданчику
Дніпро впевнено переміг у Одесі Дніпро впевнено переміг у Одесі
Команда Дениса Журавльова на початку зустрічі нокаутувала одеситів
Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд
Американський легіонер одеситів поділився враженнями від початку сезону в українській Суперлізі Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій
Де дивитися найближчі баскетбольні матчі українських команд
Анонс матчів Суперліги Парі-Матч 9 листопада Анонс матчів Суперліги Парі-Матч 9 листопада