Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Хімік провів екскурсію для школярів

Хімік провів екскурсію для школярів

Баскетбольний клубу Хімік спільно з адміністрацією ФСК Олімп організував екскурсією для южненських школярів, в ході якої діти дізналися про успіхи спортивних колективів, які тренуються і виступає в спорткомплексі, про унікальний готельно-спортивний комплекс, історію будівництва та спортивні змагання, які проводилися в южненському ФСК Олімп.

Познайомилися школярі з історією спортивних успіхів баскетбольного і волейбольного клубів Хімік. З великим задоволенням фотографувалися на тлі кубків, завойованих переможцями в різних спортивних дисциплінах, а також з подивом сприйняли той факт, що підготовка професійних спортсменів включає в себе не тільки фізичні навантаження, але і програму відновлювальних процедур, яку забезпечує релакс-центр.

Побачили хлопці тренажерний і борцівський зали, головну арену ФСК Олімп, познайомилися з можливостями майданчика змінюватися під різні види спорту, дізналися про те, як щорічно оновлюється покриття для підтримки паркету в ідеальному стані, яка місткість залу і скільки команд в рік відвідують ФСК Олімп.

Завершувалася екскурсія ознайомленням з зеленими насадженнями навколо комплексу, різноманітністю видів дерев, чагарників і рослин, які створюють неповторну красу найяскравішого архітектурного ансамблю міста.