Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Хімік-2 – володар бронзи Вищої ліги

Хімік-2 – володар бронзи Вищої ліги

Вища ліга. Бронзова серія. Третій матч

Южне, СК Олімп

Хімік-2 (Южне)– КДПУ (Кривий Ріг) 92:80 (27:13, 13:16, 25:23, 27:18)

Хімік-2: Мещеряков 27 + 8 підбирань + 5 передач, Павлов 26, Соловйов 11, Марченко 11 + 5 підбирань, Козак 8 + 5 передач

КДПУ: Старцев 22 + 9 підбирань, Сєргєйчик 19 + 9 перадач, Анісімов 14, Фролов 10, Водолазський 10

Статиситка матчу

Рахунок у серії – 2:1

 

Хід гри

Хімік провів результативну першу чверть, набравши за стартові 10 хвилин 27 очок. У обох колективів гру в атаці повністю вели стартові п'ятірки. Відзначимо, що до першої перерви трохи краще атакували господарі, які при цьому грали агресивніше, пробивши 10 штрафних за чверть.

У другій десятихвилинці суперники зіграли від захисту, що відразу позначилося на відсотку реалізації, який знизився в першу чергу у господарів. В цілому ж комфортніше в такому баскетболі відчували себе гості, які виграли чверть, залишивши лише 1 очко від переваги Хіміка-2 перед великою перервою.

Третю чверть можна розділити на дві частини: у першій гостям, які контролювали гру на щитах, вдалося оформити ривок, під час якого вони відірвались від южненців на 5 очок. Однак Хімік зумів не тільки наздогнати суперника, а й повернути собі лідерство.

До вирішальної десятихвилинки команди підійшли за 3-очкової переваги южненців та обмежених резервів  - і Хімік, і КДПУ помітно втомилися. До цього обидва колективи грали невеликою ротацією у високому темпі, тому сил на вирішальні хвилини залишилось відверто небагато.

І все ж останнє слово в цій серії залишилося за Хіміком. Команда Олександра Пащенка вистояла в обороні і зробила ривок у другій половині четвертої чверті, фінальним акордом якого стали 5 очок поспіль від Соловйова. Відіграти 10 очок за 2 хвилини криворіжці просто не встигли.

Таким чином, Хімік-2 виграв вирішальний третій матч малого фіналу і завоював бронзу Вищої ліги.