Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Генрі Дугат: останній сезон став найкращим у кар’єрі

Генрі Дугат: останній сезон став найкращим у кар’єрі

Сезон-2016/17 залишився позаду, і емоції після нього вже трохи охолонули. Тепер можна згадувати і аналізувати десяту перемогу Будівельника в чемпіонатах України більш спокійно і виважено, чим прес-служба столичного клубу і зайнялися з одним з головних творців цього успіху, лідером минулорічної команди й MVP Суперліги-2016/17 Генрі Дугатом. З ним не встигли поспілкуватися відразу після фіналу, але він не вагаючись погодився відповісти на кілька запитань, вже перебуваючи в США,

- У першу чергу, ще раз вітаємо тебе з чемпіонством і званням MVP. Ти був у команді починаючи з передсезонки і до останньої гри фіналу. Що було найбільш складним на шляху до титулу?
- Спасибі! Це був довгий, але найприємніший шлях, який мені довелося пройти в якості гравця. Було важко з багатьох причин - в ході сезону у команді відбулося багато змін. Але у нас були відмінні гравці і тренерський штаб, які допомогли команді пережити ці зміни практично безболісно.

- Ти завершив сезон в якості одного з кращих виконавців Суперліги практично за всіма основними статистичними показниками і був визнаний MVP. Чи домігся ти поставлених перед собою цілей?
- З самого початку сезону моєю метою було виграти чемпіонство і ми домоглися цього. Завжди приємно отримувати нагороди і визнання, але найбільш важливим для мене залишалося саме завоювання чемпіонського титулу.

- Говорячи про фіналі, був момент, який дуже налякав нас. Розкажи про свою травму. Наскільки важко було повернутися в четвертій грі та змагатися на такому рівні з пошкодженням?
- Для мене це був дуже страшний момент, тому що я ніколи не відчував чогось подібного раніше. Було дивне відчуття. Але насправді для мене це було лише черговою перешкодою на шляху до перемоги. Я не хотів підвести своїх партнерів по команді і тренерський штаб. Знав, що можу грати досить впевнено для того, щоб дати нам шанс виграти.

- Усі, хто вболіває за Будівельник, хочуть бачити тебе в команді і в наступному сезоні. Вже можеш сказати щось про своє майбутнє?
- У першу чергу, хочу подякувати всім уболівальникам Будівельника - вони неймовірно підтримували нас протягом усього сезону. Я сумніваюся, що ми змогли б грати з тією ж енергією без них. Я насолоджувався своїм перебуванням у Києві і вдячний клубу за те, що мені надали можливість грати тут.

- У тебе вже є якісь конкретні плани на літо?
- Поки я просто хочу отримати задоволення від перебування вдома з родиною, у відпустці збираюся проводити більше часу з нею і зі своїми друзями. Після зосереджуся на підготовці до наступного сезону.