Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Фінали Шкільної баскетбольної ліги Харкова

Фінали Шкільної баскетбольної ліги Харкова

У фінальний день змагань Дзержинського району було зіграно два матчі. У першому за третє місце зустрілися команди 109 загальноосвітньої школи та 89 ліцею. Гравці обох команд досить обережно почали зустріч, а ініціативу з початку гри захопили школярі 89 ліцею. З самого початку і до останніх хвилин команду вперед вів її капітан Владислав Мельник. Однак, до середини матчу 109 школа зуміла переломити хід гри і вже до великої перерви завдяки старанням Ігоря Гончарова (капітан 109 школи) і Дмитра Чухно, зуміла вийти на 4 очки вперед.Друга половина гри пройшла на зустрічних курсах, а переможця визначила кінцівка матчу, в якій Влад Мельник буквально вирвав перемогу для свого колективу - 62:55 на користь 89 ліцею.

У здобутку Мельника 56 набраних очок! У складі суперників - школи № 109, в підсумку зайняла 4 місце, найрезультативнішим гравцем став Ігор Гончаров, який набрав 38 очок (з них - 6 триочкових!). Гра за третє місце пройшла в дуже яскравою і цікавої для вболівальників боротьбі.Фінальна гра не принесла несподіванок. Фаворити - гімназія № 47, впевнено взявши ініціативу у свої руки з самого початку гри, не дозволила суперникам - ліцею № 149, наблизитися близько в рахунку. У підсумку, 60:37 - перемога за гімназистами і вони представлятимуть Дзержинський район в міському етапі ШБЛ, який відбудеться в березні.Всі учасники фінального дня були нагороджені медалями Шкільної баскетбольної ліги, а призери та переможець - кубками та дипломами. До слова, хлопців прийшли привітати і нагородити представники міської влади та обласної федерації баскетболу.

Підсумки фінального дня:
4 місце - Харківська загальноосвітня школа № 109.
3 місце - Харківський ліцей № 89.
2 місце - Харківський ліцей № 149.
1 місце - Харківська гімназія № 47- отримала право брати участь у міському етапі ШБЛ.

Слідом за фіналом ШБЛ Дзержинського району, в боротьбу за призові місця і за чемпіонство, яке дає право брати участь у міському етапі ШБЛ, включилися кращі команди Фрунзенського району.Третє місце у Фрунзенському районі, яке посіла команда 161 школи, було розіграно за тур до фінальної гри. Таким чином, головною інтригою заключного ігрового дня стала гра за перше місце між командами 49 і 74 шкіл. Команди підійшли в хорошій формі до фіналу. У складі 74 школи не було явного лідера, а гравці компенсували цей недолік злагодженими командними діями. Колектив 49 школи вперед вів їх капітан і лідер - Данило Курченко, який у підсумку набрав 34 очки, що дозволило його команді здобути впевнену перемогу з рахунком 46:25.

Варто також відзначити, що більшість ігор ШБЛ судять гравці Баскетбольного Клубу "Політехнік", які поряд з цим виступають в Національному чемпіонаті України серед чоловічих команд вищої ліги. На фінальних стадіях районних змагань гравці чоловічої та студентських команд "Політехнік" демонструють школярам свою майстерність, показуючи баскетбольне шоу. Це сприяє рекламі баскетболу і залученню дітей до занять цим прекрасним видом спорту.

У підсумку, як і планувалося, нагороди знайшли своїх господарів - всі учасники фінального дня були нагороджені медалями Шкільної баскетбольної ліги, а призери та переможець - медалями, кубками та дипломами. До слова, хлопців прийшли привітати і нагородити представники народного депутата та обласної федерації баскетболу.

Підсумки фінальних ігор:
6 місце - школа № 160.
5 місце - школа № 38.
4 місце - школа № 72.
3 місце - школа № 161.
2 місце - школа № 74.
1 місце - школа № 49 - отримала право брати участь у міському етапі ШБЛ.