Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Дніпро" вдома розібрався з "Черкаськими Мавпами"

"Дніпро" вдома розібрався з "Черкаськими Мавпами"

Анкета матчу

Дніпро, СК "Шинник"

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 82:55 (22:13, 22:18, 19:14, 19:10)

"Дніпро": Загреба 15, Тимофеєнко 14 + 9 підбирань + 6 передач, Ревзін 13, Дзюба 11 + 9 підбирань

"Черкаські Мавпи": Кольченко 19, Чумаков 8, Кальніченко 7, Девіс 7 + 5 підбирань

Статистика матчу

Хід гри

Вже з перших хвилин матчу господарям вдалося відірватися в рахунку завдяки більш агресивній гри в атаці. Видзначимо, що енергійно працював на обох щитах капітан "Дніпра" Тимофеєнко, який допоміг своїй команді заволодіти перевагою в дебюті матчу. "Мавпи" трохи скоротили відставання після виходу з лави Кольченка, проте на першу перерву гості пішли за 9-очкового дефіциту.

У другій десятихвилинці господарі зробили свою перевагу двозначною і на велику перерву пішли, маючи 13-очковий гандикап. "Дніпру" вдалося підкоригувати відсоток влучань, та й м'яч підопічні Журавльова втрачали в два рази рідше, ніж "Мавпи", у яких в атаці виділявся лише Кольченко - кращий в команді Міхельсона в першій частині матчу.

Після великої перерви переламати хід зустрічі гостям не вдалося: господарі продовжували стабільно набирати очки, в той час як у "Мавп" з грою в атаці не клеїлося. Склалося таке враження, що після важкої гри в Запоріжжі підопічні Міхельсона повністю відновитися не встигли, не зумівши навіть оформити заявку на камбек. "Дніпро" спокійно збільшив свою перевагу, зробивши заключну десятихвилинку лише формальністю.

Герої матчу

Як завжди корисним у "Дніпра" був Станіслав Тимофеєнко, також у переможців варто відзначити солідну гру в фарбі від Загреби і результативний вихід з лави Дзюби. У "Мавп" кращим був Кольченко, який з 19 очками став найрезультативнішим гравцем матчу.

Найближчі матчі

Наступні поєдинки суперники зіграють в січні.