Дніпро у важкій грі проти Мавп здобув сьому перемогу поспіль

Команда Дениса Журавльова в рідних стінах здолала опір Черкаських Мавп, які приїхали до Дніпра у складі лише з восьми гравців, проте дали гідний бій лідеру чемпіонату.

Дніпряни відкрили рахунок у матчі зусиллями Террела вже у другій своїй атаці, проте Мавпи завдяки влучному середньому від Нікіти Руслова швидко паритет відновили. Ще рівно хвилину на паркеті у Дніпрі між командами точилася рівна боротьба, проте дуже швидко команда Дениса Журавльова змогла організувати першу спробу піти відрив, але на триочковий від Закураєва та влучні штрафні від Террела команда з Черкас двома поспіль середніми та штрафним від Райта, який знову рахунок вирівняв.

Але, вже в другому своєму ривку гравці у синіх майках досягли більшого успіху. Ініціативу в свої руки взяв капітан Дніпра Стас Тимофеєнко, який практично одноосібно забезпечив своїй команді 7 балів переваги. Потім ще три додав Закурдаєв і різниця в рахунку стала вже двозначною. Завершився перший період за рахунку 29:20.

В другій чверті команди на двох набрали рівно таку ж кількість очок як і в попередній, проте, розподіл сил на майданчику СК Шиннік дещо змінився. Максим Міхельсон зумів донести до своїх підопічних вірний план дій на 10 хвилин і гравці його виконали сповна. Мавпи зуміли дещо покращити захист, проте головне, що гості почали забивати власні кидки. За рахунок яскравої гри від бігмена Хаджифейзовича, який завершив першу половину з 15 балами на 100% показником влучності з всіх дистанцій, черкасці зуміли не тільки наздогнати своїх опонентів, а і не дивлячись на те, що команда в помаранчево-чорних майках грала увісьомох, вийти вперед. Хоча завершилась перша половина за мінімальної переваги Дніпра – було зрозуміло одне, черкасці просто так зброю не складуть.

В другій половині гри гравці обох команд намагалися забезпечити собі комфортну перевагу, проте в жодної з команд зробити це не вийшло. Як черкасці та і дніпряни сьогодні демонстрували не найкращий свій захист, проте в нападі, також у обох команд, все було добре. Як наслідок численні глядачі в СК Шиннік отримали море задоволення від перегляду запеклого матчу, де команди постійно йшли впритул одна до одної, а доля переможця була вирішена лише на останніх хвилинах,коли у команди Міхельсона фізично не вистачило сил задля того, аби перебігати своїх суперників. Проте, 35 хвилин на паркеті точилась рівна та запекла боротьба.

103:95 – перемога Дніпра.

Герой матчу:

Дніпрянин Джаред Террел провів гру на високому рівні  за 29 хвилин на паркеті здобув 23 бали.

Суперліга Парі-Матч. Дніпро, СК Шинник
8 березня

Дніпро – Черкаські Мавпи 103:95 (29:20, 21:28, 27:26, 26:21  )

Черкаські Мавпи: Ткаченко, Райт, Сергеєв, , Бондаренко, Конєв

Дніпро: Дугат, Тимофеєнко, Террелл , Фесенко, Коломойський, Шундель, Корнієнко, Глєбов

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату