Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії

0

Команда Дениса Журавльова перемогла Хімік в другому матчі поспіль та подвоїла перевагу в серії, проте легкої прогулянки цього разу для Дніпра не вийшло.
Команди відіграли матч, у якому було все: данки, блок-шоти від перших номерів, рятівні триочкові та звісно неймовірна напруга в залі.

Анкета матчу:

Дніпро. ПС “Шинник”
БК “Дніпро” – БК “Хімік” – 67:62 (14:10, 15:20, 11:15, 27:17)

Рахунок в серії: 2:0

БК “Дніпро”: Тимофеєнко – 17оч, 6пб;  Глєбов – 13оч, 10пб.

БК “Хімік”: Колтер – 16оч; Еріанс – 13оч, 5пб.

Повна статистика матчу

Хід гри:

Обидві команди розпочали зі швидкого баскетболу і вже на 10 секунді гри Остін Еріенс першим ж кидком відкрив лік набраним балам для “Хіміка”. Через декілька миттєвостей лідер дніпрян та гравець збірної України з баскетболу 3х3 Станіслав Тимофеєнко відповів тими ж двома з-під щита. Далі послідували два бали з під кошика від бігмена гостей – Вячеслава Петрова, а “Дніпро” відповів влучним дальнім від Миколи Вільховецького, якого суперники залишили на периметрі абсолютно вільним. Після цієї трьохи “Дніпро” вперше в матчі вийшов перед в рахунку. Далі на паркеті точилася справжня чоловіча боротьба, а окрасою першої чверті стали ефектні три бали з відхиленням від Дмитра Глєбова за 1:30 до завершення періоду. Закінчилася  ж чверть за рахунку 14:10 для господарів.

Другий період розпочалася з авантюрної дальньої спроби від центрового господарів Сергія Загреби, який відновився після важкої травми, проте про атакував останній не влучно. Перші ж бали в періоді набрали южненці зусиллями Іллі Сидорова, який забив два у швидкому відриві. Дніпряни ж зуміли знятися з позначки у 14 набраних балів лише на 4 хвилині чверті після влучної спроби від Шевченка. Проте після цього послідував ривок гостей, які зусиллями Колтера та Еріенса зуміли відірватися від Дніпра на 8 балів в середині десятихвилинки. В другій половині періоду в господарів ввімкнувся невтомний Стас Тимофеєнко, який забив два та скоротив різницю в рахунку до 4 балів, після чого Валерій Степановський був вимушений брати хвилину. В кінцівці періоду ритм гри дещо зріс, а два штрафних від Глебова і встановили фінальний рахунок першої половини гри – 29:30 на користь “Хіміка”.

Третя десятихвилинка розпочалася з вибуху від Павла Ревзіна, який забив два в дебюті чверті, а для “Хіміка” перші бали пізніше набрав Мальчевський. Команди почали демонструвати більш швидкий баскетбол в другій половині матчу, а справжньою заявкою на перемогу для “Хіміка” стала гра молодого Іллі Сидорова на старті заключного періоду: українець взяв гру на себе та забив важливі два бали, після цього перехопив та додав ще два у відриві. Мішула відповів триочковим, проте вже у наступній атаці невгамовний Сидоров так само реалізував триочковий. Надалі гра дещо заспокоїлась, проте снайпер гостей Остін Еріенс забив другий свій триочковий за матч та довів перевагу своєї команди до 10 балів. Після цього моменту контроль гри знову перейшов до господарів паркету, а за 1:20 до фінальної сирени влучив неймовірно важливий триочковий Олександр Мішула та вивів “Дніпро” вперед. Валерій Степановський взяв хвилину, проте свої вирішальні кидки гості не влучили і як наслідок “Дніпро” здобув другу домашню перемогу в півфіналі Суперліги Парі-Матч.

Мурзін – Степановський: дуель тренерів фіналістів Суперліги Парі-Матч
Київ-Баскет та Хімік зійдуться в фінальній серії плей-оф Суперліги Парі-Матч
Тренери команд Суперліги визначили найціннішого гравця півфіналів
За підсумками тренерського вибору MVP півфінальної стадії плей-офф став Павло Крутоус
Лідер Черкаських Мавп продовжив сезон у Греції
Американський захисник екс-чемпіонів України вже зіграв перший матч у новому чемпіонаті
Антон Буц: Запоріжжя з подвоєною силою битиметься за бронзу
Центровий запоріжців поділився очікуваннями від заключної серії плей-оф у сезоні
Горобченко і Марченко: у фіналі суперника не обирають
Молоді гравці Хіміка і Київ-Баскета оцінюють сезон і суперника
Суперліга Парі-Матч: відео топ-5 моментів вирішальних матчів 1/2 фіналів
Відео17.04.2019
У Суперлізі Парі-Матч визначилися фіналісти сезону і команди, які будуть змагатися за бронзу
Сезонна серія за Хіміком: як грали фіналісти Суперліги Парі-Матч в регулярному чемпіонаті
Третій випуск проекту Overtime, що побачив світ минулих вихідних
У розпалі півфінальних серій у Суперліз Парі-Матч у ефір ObozTV вийшов третій випуск програми Overtime