Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії

Команда Дениса Журавльова перемогла Хімік в другому матчі поспіль та подвоїла перевагу в серії, проте легкої прогулянки цього разу для Дніпра не вийшло.
Команди відіграли матч, у якому було все: данки, блок-шоти від перших номерів, рятівні триочкові та звісно неймовірна напруга в залі.

Анкета матчу:

Дніпро. ПС “Шинник”
БК “Дніпро” – БК “Хімік” – 67:62 (14:10, 15:20, 11:15, 27:17)

Рахунок в серії: 2:0

БК “Дніпро”: Тимофеєнко – 17оч, 6пб;  Глєбов – 13оч, 10пб.

БК “Хімік”: Колтер – 16оч; Еріанс – 13оч, 5пб.

Повна статистика матчу

Хід гри:

Обидві команди розпочали зі швидкого баскетболу і вже на 10 секунді гри Остін Еріенс першим ж кидком відкрив лік набраним балам для “Хіміка”. Через декілька миттєвостей лідер дніпрян та гравець збірної України з баскетболу 3х3 Станіслав Тимофеєнко відповів тими ж двома з-під щита. Далі послідували два бали з під кошика від бігмена гостей – Вячеслава Петрова, а “Дніпро” відповів влучним дальнім від Миколи Вільховецького, якого суперники залишили на периметрі абсолютно вільним. Після цієї трьохи “Дніпро” вперше в матчі вийшов перед в рахунку. Далі на паркеті точилася справжня чоловіча боротьба, а окрасою першої чверті стали ефектні три бали з відхиленням від Дмитра Глєбова за 1:30 до завершення періоду. Закінчилася  ж чверть за рахунку 14:10 для господарів.

Другий період розпочалася з авантюрної дальньої спроби від центрового господарів Сергія Загреби, який відновився після важкої травми, проте про атакував останній не влучно. Перші ж бали в періоді набрали южненці зусиллями Іллі Сидорова, який забив два у швидкому відриві. Дніпряни ж зуміли знятися з позначки у 14 набраних балів лише на 4 хвилині чверті після влучної спроби від Шевченка. Проте після цього послідував ривок гостей, які зусиллями Колтера та Еріенса зуміли відірватися від Дніпра на 8 балів в середині десятихвилинки. В другій половині періоду в господарів ввімкнувся невтомний Стас Тимофеєнко, який забив два та скоротив різницю в рахунку до 4 балів, після чого Валерій Степановський був вимушений брати хвилину. В кінцівці періоду ритм гри дещо зріс, а два штрафних від Глебова і встановили фінальний рахунок першої половини гри – 29:30 на користь “Хіміка”.

Третя десятихвилинка розпочалася з вибуху від Павла Ревзіна, який забив два в дебюті чверті, а для “Хіміка” перші бали пізніше набрав Мальчевський. Команди почали демонструвати більш швидкий баскетбол в другій половині матчу, а справжньою заявкою на перемогу для “Хіміка” стала гра молодого Іллі Сидорова на старті заключного періоду: українець взяв гру на себе та забив важливі два бали, після цього перехопив та додав ще два у відриві. Мішула відповів триочковим, проте вже у наступній атаці невгамовний Сидоров так само реалізував триочковий. Надалі гра дещо заспокоїлась, проте снайпер гостей Остін Еріенс забив другий свій триочковий за матч та довів перевагу своєї команди до 10 балів. Після цього моменту контроль гри знову перейшов до господарів паркету, а за 1:20 до фінальної сирени влучив неймовірно важливий триочковий Олександр Мішула та вивів “Дніпро” вперед. Валерій Степановський взяв хвилину, проте свої вирішальні кидки гості не влучили і як наслідок “Дніпро” здобув другу домашню перемогу в півфіналі Суперліги Парі-Матч.

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.