Дніпро переміг Хімік та здобув одинадцяту перемогу поспіль

Свідками справжнього баскетбольного трилеру стали сьогодні глядачі у Дніпрі.

В цьому матчі було все: неймовірні триочкові, данки та ефектні проходи. Протягом більшої частини матчу напругу у повітрі можна було відчути на дотик, адже майже увесь час на паркеті точилася справжня та безкомпромісна боротьба двох принципових суперників.

Анкета матчу:

Дніпро. СК “Шиннік”

БК “Дніпро” – БК “Хімік” – 92:78 (20:23, 29:27, 20:16, 23:12)

БК “Дніпро”: Мішула 28оч, 6пб, 5рп; Глебов - 19оч, 6пб, 4рп.

БК “Хімік”: Еріенс - 24оч, 5пб; Колтер - 19оч, 9рп.

Повна статистика матчу

Хід гри:

З самого старту матчу обидві команди ринулися в атаку: вже за стартову хвилину команди обмінялися ефектними влучаннями, коли з периметру відмітилися за власні команди Еріенс та Мішула. Після цього деякий час була рівна гра, проте після трьохи від Колтера “Хімік” таки зумів нав’язати гостям свій баскетбол та доволі неочікувано піти у відрив.

В кінцівці чверті здавалося що “Дніпро” повернув контроль над матчем до своїх рук, коли Володимир Шевченко реалізував середні два та вивів свою команду вперед, проте іншої думки Еріенс Остін, який провів божевільну першу десятихвилинку, за яку реалізував 4 дальні кидки з 80% точності. Завершилася ж чверть за рахунку 20:23 на користь гостей.

Дивіться: Хімік - Дніпро: фото з матчу

В наступній десятихвилинці гості знову зробили міні-ривок на пішли у відрив, проте дніпряни занадто далеко свого суперника все ж не відпустили. Ба більше, в кінцівці другої чверті команда Дениса Журавльова зусиллями свого лідера Олександра Мішули зуміла наблизитися практично впритул: 49:50 після першої половини гри.

В другій половині матчу Дніпро все ж перехопив ініціативу у гостей: все той же Мішула знову взявся методично заробляти бали з різних позицій і вже за дві хвилини Дніпро був попереду. Ближче до середини третьої чверті господарі паркету зуміли розвинути власну перевагу до максимальних на той час 8 балів, проте в кінцівці гості все ж зуміли дещо скоротити відставання – 69:66.

На останню чверть команди вийшли максимально зарядженими на результат, проте більше сил на розв’язку залишилося у Мішули та компанії: Дмитро Глебов та Володимир Шевченко практично нокаутували южненців ще в дебюті десятихвилинки.

Після цього у Хіміка були спроби дістати суперника, проте всі вони були невдалими.

92:78 – одинадцята у ряд перемога Дніпра в регулярному чемпіонаті.

Герой матчу:

Олександр Мішула з феноменальним відсотком влучань гри стає кращим у недільному матчі, адже саме він став співавтором переможного для своєї команди ривку у останній десятихвилинці зустрічі.

Наступні матчі:

Дніпро вже наступного четверга завітає до Черкас, де спробує зупинити безпрограшну серію місцевого клубу. Хімік же на день пізніше вдома буде приймати МБК “Миколаїв”.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату