Цього разу підопічні Дениса Журавльова без проблем розібралися з міцною командою одеситів.

БК”Дніпро” – БК “БІПА-Одеса” 93:69 (24:21, 25:21, 25:14, 19:13)

БК”Дніпро”: Глебов – 29оч, 7пб; Мішула – 18оч, 8рп.

БК “БІПА-Одеса”: Беліков – 16оч, 5пб; Тіщенко – 10оч.

Хід гри:

Дмитро Глебов з Дніпра відкрив рахунок у матчі власними двома балами вже в першому ж володінні, а вже за декілька секунд Павло Ревзін додав ще два до активу своєї команди.

Лише через півтори хвилини гравці з Одеси змогли відкрити лік власним балам – з лінії штрафних двічі влучив Дмитро Тихонов. Після цього всю першу чверть команди грали дуже рівно і відносно результативно, про що свідчить той факт, що за перші 10 хвилин на двох команди набрали 45 балів. В кінцівці зусиллями все того ж Глебова Дніпро зумів захопити перевагу та виграти стартову десятихвилинку.

У другій чверті колективи не відпускали один одного більше ніж на відстань одного дальнього кидка, проте сім балів в ряд від снайпера господарів Олександа Мішули в кінцівці все ж дозволили дніпрянам зробити міні-ривок та дещо відірватися в рахунку перед великою перервою.

49:42 для Дніпра після перших 20 хвилин гри.

В другій половині матчу Дніпро продовжив набирати звичну для себе кількість очок за чверть, а от гравці БІПИ дещо підсіли: лише 14 балів в третій десятихвилинці та 13 у другій не дозволили підопічним Олега Юшкіна зачепитися за перемогу у виїзному матчі проти лідера чемпіонату. Фінальна сирена ж зафіксувала на табло у ПС “Шинник” рахунок 93:69 на користь Дніпра.

Герой матчу:

Кращим на паркеті у складах обох команд сьогодні був гравець Дніпра - Дмиро Глебов, який був нестримний на обох сторонах майданчику.

Хімік з боєм обіграв Політехнік
Команда Віталія Степановського на рідному паркеті перемогла непоступливий Політехнік
Майкл Холтон: я виріс у баскетбольному залі на тренуваннях батька
Американський захисник Запоріжжя розповів про захоплення баскетболом, етапи кар’єри та інше
Ветерани Павло Ревзін і Олександр Кольченко дебютують цього сезону у збірній туру
Гравці «Хіміка», «Дніпра», «Запоріжжя» і «Чрекаських Мавп» увійшли до складу команди найкращих цього тижня
Епічний камбек Хіміка та реванши Дніпра: підсумки шостого туру Суперліги Парі-Матч