Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Дніпро переконливо стартував у плей-оф Суперліги Парі-Матч

Дніпро переконливо стартував у плей-оф Суперліги Парі-Матч

Анкета матчу
Дніпро. КСК Шинник
Дніпро – Запоріжжя-ZOG – 94:70 (30:23, 18:14, 25:16, 21:17)

Найрезультативніші гравці
Дніпро: Тимофеєнко - 19 очок, 8 підбирань, 4 передачі; Мішула - 17 очок, 2 підбирання, 1 передача.
Запоріжжя-ZOG: Овдєєнко - 20 очок, 2 підбирання; Липовцев - 18 очок, 6 підбирань, 2 передачі.

Повна статистика матчу

Хід гри
Дніпро з першої секунди потужно розпочав гру, стверджуючи статус беззаперечного фаворита. Рахунок влучанням з фолом відкрив Тимофеєнко. Згодом Глєбов з Мішулою збільшили стартову перевагу до 6-ти очок. Наступні триочкові постріли останнього довели перевагу до 10 очок та змусили суперника брати перший тайм-аут. Пауза дозволила гостям зупини стрімке падіння. Мальчевський скоротив різницю до 6 очок. Згодом Носков відіграв ще два бали. Але у підсумку першої чверті господарі мали 7 очок запасу.

Дніпро з початком другої чверті знову спробував стрімко наростити перевагу. Але після триочкового Ревзіна гості уважніше зосередилися на захисті, збиваючи атакувальний запал суперника. Переважаючи гостей майже за всіма ігровими параметрами, господарі не могли втілити цю перевагу в суттєву різницю. Більше 13-ти очок в другій чверті вона не сягала, а на перерву зупинилася на позначці 11.

Поновлення гри традиційно пройшло під акомпанемент потужних атак господарів. На данк Тимофеєнка запоріжці відповіли триочковим Липовцева. Та на наступні влучання Тимофеєнка з Закурдаєвим у гостей аргументів уже не знайшлося. Валерій Плеханов знову взяв тайм-аут. Та це не дуже допомогло. Не реалізувавши кілька поспіль атак, запоріжці пропустили триочковий Закурдаєва. Його ж наступна трійка збільшила загальну перевагу до 17 очок. Після двох поспіль влучних триочкових Овдєєнка здалося, що гості перехоплять ініціативу та скоротять відставання. Однак наступний ривок 8:0 підтвердив статус фаворита господарів та збільшив різницю до 20 очок перед заключною 10-хвилинкою.

Дива в останній чверті не сталося. Гості не змогли за останню чверть кардинально змінити хід гри. Господарі впевнено її контролювали. Влучні дальні постріли Овдєєнка й Мальчевського ні на що вже не впливали. Натомість подвійні триочкові постріли Мішули збільшили загальну різницю до 25 очок за майже три хвилини до фінальної сирени. Підсумок першого матчу серії вже не викликав жодних сумнівів.

Гравець матчу
Тимофеєнко зробив найвагоміший внесок у стартову перемогу своєї команди в плей-оф. Відіграв активно впродовж усього ігрового часу.

Наступні матчі
Наступний поєдинок серії суперники зіграють у Запоріжжі 29 березня.