Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Дмитро Забірченко: ніхто не згадує фінал – всі думки про Динамо

Дмитро Забірченко: ніхто не згадує фінал – всі думки про Динамо

БК "Кривбас" вже приїхали до столиці та готуються до Фіналу чотирьох Кубка України. Сьогодні у Палаці Спорту  відбулося тренування гравців, а захисник команди Дмитро Забірченко поділився своїми емоціями, перед важливою грою з Динамо.

  - Як дорога, не втомилися?
- Трохи важкувато було, тому що поїзд прибув о 5, ранній підйом.

-  Як минуло тренування?
- Сьогодні добре, потрібно було ще розбігатися з дороги, привести себе в більш-менш нормальний фізичний стан.  Завтра перед грою буде ще одне тренування. 

- А як готувалися до півфіналу вдома?
- Розбирали команду. Про фінал ніхто не думає, у нас наразі, один суперник - це БК Динамо. Всі думки про завтрашню гру. Програв-вилетів, тому потрібно готуватися поки що до однієї важливої гри.

- Як оцінюєте команду своїх суперників Динамо?
- Вони підсилилися,  до команди долучився Михайло Анісімов. Для Динамо - це великий плюс.  Також є стартова п'ятірка, яка завжди грає - Сліпенчук, Фандербурк, Доггет, Дроздов, Челован. Підключили Фурса. Кожен з них небезпечний, тож потрібно з усіма щільно захищатися. У нас же склад не змінився, ми граємо так з початку сезону.  Щепкін тільки ось прийшов недавно, він вже місяць у команді, тому нам трохи простіше.

- Як настрій перед грою?
- Бойовий (посміхається).  Втрачати нічого,  ніхто нас фаворитами не вважає, тому нам трошки простіше.  Коли ти приїжджаєш грати у столицю, з місцевою командою, то відповідно, тут і вболівальники будуть, ти у гостях, тож і фаворитом  вважатися не будеш. Приблизно дві рівні команди за рівнем гри, але домашній паркет на їхньому боці, а на нашому ось ця розкутьсть, яка нам допоможе завтра добре зіграти.

- Як підтримує тренер Валерій Плеханов?
- Тренер тримає нас в ігровому тонусі, це основне. У нас велика ротація, 10-11 чоловік, тому найголовніше, щоб всі були  готові грати.

- Сьогодні у вас вже не буде тренувань, тож як проведете  свій день у столиці?
- Вийдемо прогуляємося, поспимо трохи, тому що був ранній підйом, всі ці переїзди  стомлюють.  Будемо відпочивати і готуватися до гри, а завтра ще одне тренування.