Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Дмитро Забірченко: «На першому зборі буде близько 30 гравців. Кожен битиметься за місце в складі, немає ні для кого зарезервованих місць» ВІДЕО

Дмитро Забірченко: «На першому зборі буде близько 30 гравців. Кожен битиметься за місце в складі, немає ні для кого зарезервованих місць» ВІДЕО17 липня збірна України в Южному проведе перше тренування в рамках підготовки до першого в її історії чемпіонату світу. Втім, кандидати до національної команди заздалегідь готуються до зборів, зокрема Дмитро Забірченко, Максим Пустозвонов, Денис Лукашов і В’ячеслав Бобров підтримували форму в залі навчально-методичного центру Федерації баскетболу України.

Кандидат до національної збірної України Дмитро Забірченко:

«У зв’язку з подіями в країні клубний сезон цього року завершився раніше, тому часу на відпочинок і відновлення було вдосталь. Протягом місяця я намагався зовсім не думати про баскетбол, це вперше можна було відпочити цілий місяць. З середини червня я почав готуватися до зборів.

Я знаю, що на першому зборі в Южному буде близько тридцяти гравців, тож буде велика конкуренція. Це добре. Кожен битиметься за місце в складі, немає ні для кого зарезервованих місць.

Можливо, коли вийдемо на чемпіонаті світу на матч зі збірною США й відчуватимемо щось особливе, та зараз про це не думаємо. Ми знаємо всіх кандидатів до збірної США, поки що на зборах у них 20 баскетболістів. Тож слідкуватимемо, котрі 12 зрештою потраплять до складу. США можуть зібрати 2-3 однаково сильні збірні. Тому наразі немає сенсу особливо приділяти їм увагу, у нас є ще чотири суперники, яких потрібно перемагати. Ми маємо вирішувати питання виходу з групи до поєдинку з США. Збірна Домініканської Республіки гратиме без лідера, у команди Фінляндії своєрідний баскетбол – вони кидають по 30-35 триочкових за матч, у Туреччині якісь конфлікти між клубами і Федерацією. Гадаю, ми зможемо використати слабкі сторони суперників на свою користь. У нашій групі 5 рівних збірних, тож усе вирішуватиметься в поєдинках між ними».

Відео Xsport