Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Дмитро Чайковський: у кожній грі мінімум – гарний баскетбол, максимум – перемога

Дмитро Чайковський: у кожній грі мінімум – гарний баскетбол, максимум – перемога

Головний тренер студентської команди Східно-Європейського Університету (м. Луцьк) Дмитро Чайковський особливого представлення не потребує. Ще у попередньому чемпіонаті України він працював у чоловічій Суперлізі, очолюючи Волиньбаскет. Тепер завдяки Чайковському студентська команда пройшла перший етап СБЛУ і готова стартувати на другому.
 
- Східно-Європейський Університет на першому етапі посів третє місце, але оскільки команди, що виступили краще не можуть далі змагатися, ми представлятимемо Волинь. 
 
- Які у них проблеми?
- У Луцького технічного університету, який став другим, хлопці вже такі, що не можуть далі брати участь, тому вони не заявлялися на другий етап. Така ж ситуація з переможцем – Академією рекреаційних технологій і права. Там грали Федчук і Коцько. Але останній згідно положення може грати на другому етапі за команду Східно-Європейського Університету. Його допустили. 
 
- Що собою уявляє Ваша команда?
- Це дуже молоді гравці. Перша частина команди – це перший курс. А друга частина – це учні коледжу, який є у структурі Східно-Європейського національного Університету. Вони практично перший курс теж. На 95%. І плюс Петро Глушко, який вступив до аспірантури і має право грати. 
 
- Ваше завдання було – в короткий термін згуртувати команду?
- Саме так. Наше основне завдання – заявитися і мати можливість грати другий етап. І ще одна немаловажна деталь – у команді гратиме Максим Дейна, який виступає у Черкаських Мавпах. Він вихованець волинського баскетболу. Дав попередню згоду, буде представляти університет на другому етапі теж. Максим у нас один з досвідчених гравців, хоча за віком – 2-3 курс максимум.
 
- З такими гравцями, як Максим Дейна, вже можна ставити високі завдання на другому етапі.
- Можна ставити завдання виступити… не скажу, що посісти 1-2 місця і пройти у фінал, але потрібно у кожній грі мати переможну мету. Спробуємо вигравати. Головне завдання зараз – щоб хлопці були у командному тонусі. Звичайно, Максим дуже рідко буває у Луцьку, він постійно перебуває у Черкасах. Але наше завдання – за два-три дні до старту він пригадав і можливо розібрався з командними взаємодіями і будемо намагатися у кожній грі, як мінімум, показувати гарний баскетбол, як максимум пробувати вигравати у кожній грі. 
 
- У Максима Дейни ігрової практики не бракує, а як з іншими членами команди?
- У нас зараз сильний відкритий чемпіонат Луцька. Десять команд, є представники з Рівненської, з Львівської областей. Вже у цьому році ми зіграли дуже гарну гру. І, думаю, до другого етапу ще дві-три гри зіграємо. Ми їх розглядаємо, як контрольні матчі. І можливо ще зіграємо з кимось з потенційних суперників, командою Олега Сотника з рівненського національного Університету Водного господарства. Вони минулого сезону пробилися до фінальної частини СБЛУ. Сотник вже третій рік грає в СБЛУ, має досвід, добре уявляє, які команди, який формат змагань. А ми перший рік заявилися, прагнемо, щоб  у нас повірило керівництво Університету. У нас завдання амбітні,Є а як вийде – побачимо.
 
- Керівництво Університету запалило перед вами зелене світло?
- Так. Я б, звісно, дуже хотів, щоб змінили формат змагань в СБЛУ. Було на меті проводити її, як лігові змагання. Щоб кожний міг їздити і грати на виїзді, вдома. Але я так розумію, що у цьому році не вийшло. Наше керівництво готове було до цього, але будемо грати за такою ж системою, як і минулого року. Але, думаю, оптимально грати повноцінний чемпіонат, воно і зрозуміло буде – гру вдома, на виїзді. Так і перспективи вимальовуватимуться, територіальні, матчі-дербі. А так воно усе… Ми приїздимо на другий етап, гратимемо за коловим принципом кожний з кожним. А у Луцьку наші студенти, вболівальники, керівництво Університету може і не побачити взагалі команду. 
 
- Вже визначено, де гратимете?
- Ще не визначено. Де б не грали, будемо боротися. Але шансів не дуже багато через те, що там є більш сильні команди. Рівне, Львів, Тернопіль – вони постійно на хорошому рівні виступають у студентських змаганнях. Якщо вони братимуть участь, нам дуже тяжко з ними конкурувати, приймати ці змагання. А для молодих гравців, звісно, дуже важливо грати вдома. Тренери це розуміють, керівництво розуміє, і усі хочуть взяти до себе ці змагання. Ми зараз підписали угоду з командою «Старий Луцьк». Ми співпрацюємо. Поки що є розуміння і бажання співпрацювати з обох боків.
Новини по темі
Визначено дати матчів 1/4 фіналу СБЛУ Таскомбанк Визначено дати матчів 1/4 фіналу СБЛУ Таскомбанк
У Студентській лізі відбудуться поєдинки чвертьфіналу
СБЛУ Таскомбанк: визначено пари 1/4 фіналу СБЛУ Таскомбанк: визначено пари 1/4 фіналу
Відбулося жеребкування вирішальних стадій у СБЛУ Таскомбанк
СБЛУ Таскомбанк: анонс трансляції жеребкування СБЛУ Таскомбанк: анонс трансляції жеребкування
У Києві 17 травня відбудеться жеребкування заключних стадій СБЛУ Таскомбанк
Визначилася половина учасників Фіналу 8 СБЛУ Таскомбанк Визначилася половина учасників Фіналу 8 СБЛУ Таскомбанк
У студентській баскетбольній лізі наближається час найгарячіших поєдинків
СумДУ здобули перемогу у дивізіоні Слобожанщина СумДУ здобули перемогу у дивізіоні Слобожанщина
Вирішальний поєдинок у протистоянні “Харківського політехнічного інституту” та СумДУ залишився за сумчанами
10 фактів про гру СумДУ – «Харківський політехнічний інститут» у СБЛУ 10 фактів про гру СумДУ – «Харківський політехнічний інститут» у СБЛУ
Усе що вам необхідно знати вирішальну гру у дивізіоні «Слобожанщина» СумДУ – «Харківський політехнічний інститут»
Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги
Василь Юхимович Макаревич відомий по роботі із багатьма жіночими студентськими командами запрошує баскетболісток вступати до ТНУ
Зіграно вирішальні матчі дивізіону Захід СБЛУ Таскомбанк Зіграно вирішальні матчі дивізіону Захід СБЛУ Таскомбанк
Жіночі студентські команди завершили змагання в дивізіоні Захід Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк
СБЛУ: стартує третій етап у жіночих команд СБЛУ: стартує третій етап у жіночих команд
24 квітня у Львові розпочнеться третій етап СБЛУ(жінки)
СБЛУ Таскомбанк: тривають матчі II етапу СБЛУ Таскомбанк: тривають матчі II етапу
Триває сезон у Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк
Відродження баскетболу на Сумщині набуло сталого характеру Відродження баскетболу на Сумщині набуло сталого характеру
Інтерв'ю із Андрієм Білозерським та Ярославом Ковальовим
 ТНУ, унівеситет, який розвиває спорт і дає шанс студентам з окупованих територій отримати український диплом і громадянство ТНУ, унівеситет, який розвиває спорт і дає шанс студентам з окупованих територій отримати український диплом і громадянство
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського пропонує дуже лояльні умови для вступу для абітурієнтів із Криму та Севастополя, а також Донецькою та Луганською областей. В університеті також існує програма для абітурієнтів-спортсменів з усієї України, які бажають поєднувати навчання і заняття баскетболом, гандболом чи іншими видами спорту.
Визначено переможців етапу СБЛУ Таскомбанк у Черкасах Визначено переможців етапу СБЛУ Таскомбанк у Черкасах
У Черкасах завершено обласний етап СБЛУ Таскомбанк
СБЛУ Таскомбанк: анонс матчів дивізіонів Слобожанщина та Чорне море СБЛУ Таскомбанк: анонс матчів дивізіонів Слобожанщина та Чорне море
Триває боротьба на заключних етапах дивізіонів СБЛУ Таскомбанк
Визначено переможців київського етапу СБЛУ Таскомбанк Визначено переможців київського етапу СБЛУ Таскомбанк
Завершено етап Студентської ліги в Києві
Кільце не витримало напруги матчу СБЛУ Таскомбанк Кільце не витримало напруги матчу СБЛУ Таскомбанк
Студентські команди зламали кільце в Кропивницькому
Завершено змагання в дивізіоні Захід-1 СБЛУ Таскомбанк Завершено змагання в дивізіоні Захід-1 СБЛУ Таскомбанк
Визначилися переможці ще одного дивізіону Студентської ліги
Estafeta