Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Динамо" впевнено вийшло в Фінал чотирьох Кубка України

"Динамо" впевнено вийшло в Фінал чотирьох Кубка України

Київське "Динамо" впевнено перемогло луцьку "Волиньбаскет-WOG" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України – 91:63.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України між київським Динамо та Волиньбаскетом мав дати відповідь на зппитання: чи спроможний аутсайдер Суперліги створити проблеми на шляху до Фіналу чотирьох команді, що набрала хід у чемпіонаті і виграла першу зустріч у Луцьку з перевагою у 13 пунктів. Після триочкового Сліпенчука і результативного проходу Дроздова перевага киян вже на третій хвилині сягнула семи очок 11:4. Джексон двома поспіль двоочковими засвідчив, тайм-аут Волинь провела з користю. На екваторі першої чверті Герасимчук штрафними скоротив відставання до мінімуму. Дві спроби вийти вперед за допомогою триочкових кидків Федчука і Полюляка  виявилися невдалими, а господарі навпаки діяли влучно. До пори до часу. Бо на останній хвилині Джексон зрівняв рахунок. 20:20 після першої чверті.

На початку другої десятихвилинки Герасимчук триочковим  вивів гостей вперед. Перевага тривала недовго. Хоч відпускати Динамо у відрив гості не збиралися, Фандербурк був іншої думки. А у Волині не збиралися миритися насамперед Герасимчук і Полуляк. За три хвилини до завершення першої половини за триочкової переваги динамівців Волиньбаскет взяв таймаут. Полуляк зі штрафних знов зкоротив відставання до мінімуму. Гойднули ситуацію на свій бік двома триочковими Сліпенчук і Дроздов. За дві хвилини до завершення чверті перевага Динамо сягнула восьми пунктів. На перерву динамівці пішли вже маючи 12 очкову перевагу 51:39.

У третій чверті динамівці продовжували активно діяти на підборах і під кошиком суперника. За півтори хаилини до завершення третьої чверті Фандербурк закинув двоочковий і перевага господарів сягнула 20 очок. Третя чверть - 20:10 за Динамо. У заключній чверті Володимир Рижов  задіяв найближчий резерв. Корчагін, Маслюченко, Шумейко каші не зіпсували.  У підсумку 91:63. Динамо стає учасником Фіналу чотирьох Кубка України.

Матчі Фіналу чотирьох пройдуть 26-27 лютого в Києві.

КУБОК УКРАЇНИ
1/4 фіналу. Другий матч
14:40. Київ

ДИНАМО (Київ) – ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG (Луцьк) - 91:63

Статистика матчу