Динамо - Кривбас: неймовірний камбек гостей

Київське Динамо втратило перемогу на останніх секундах битви лідерів у матчі Суперліги Фаворит Спорт проти Кривбасу - 56:57.

Перший тайм-аут у протистоянні Динамо та Кривбасу відбувся на передостанній хвилині першої чверті за ініціативи наставника гостей Валерія Плєханова. Тоді кияни мінімально вийшли вперед після обміну триочковими Липовцева і Сліпенчука. Втім, кінцівку чверті динамівці провели активніше, а на початку другої десятихвилинки Андерсон довів перевагу своєї команди до восьми очок.

Комфортний відрив господарі зберегли до наступного тайм-ауту, який взяв Рижов. Його опонент Плеханов закликав своїх підопічних пришвидшити темп атак, але вже першу спробу здійснити це нейтралізував легендарний Дроздов. Лідер атак Динамо Фандербурк вперше відзначився на екваторі другої чверті. Його індивідуальні дії залишилися у затінку командної гри, яка динамівцім вдавалася. Після триочкового Дроздова за хвилину до завершення першої половини перевага Динамо сягнула 11 очок. 33:22 після першої половини.

По-перерві динамівці продовжили виконувати здавалося б переможні плани. До швидкого переходу від захисту до атаки додалися індивідуальні якості підопічних Рижова. Так, два триочкових поспіль реалізував Челован. Перед тим, як Глєбов заробив чергові важкі очки для Кривбасу, його відставання від Динамо сягнуло 17 пунктів. Після медіатайм-ауту на екваторі третьої чверті Кривбас трохи скоротив відставання - до мінус десяти і невдовзі Глєбов заробив "два з фолом". Перевага танула і вже Рижов взяв тайм-аут, щоб вплинути на це. Після скорочення переваги до семи очок двічі промахнувся зі штрафного Глєбов, натомість Дроздов діяв влучно. У кінцівці третьої чверті найкращий у складі Динамо Артем Сліпенчук знову збільшив перевагу своєї команди до 12 очок.

Четверта чверть перевернула усе з ніг на голову. На її початку Щепкін відновив інтригу, триочковим і двоочковим заробивши п'ять очок. Таким чином Кривбас наблизився до суперників на відстань двох атак - до п'яти очок. На шостій хвилині четвертої чверті Нікітін скоротив відставання до двох очок. Кривбас не зупинився. Щепкін триочковим зробив відставання мізерним - до одного очка. Враховуючи обмежену ротацію Динамо Кривбас отримав свій шанс. Але наступний триочковий Щепкін не реалізував. Трибуни підтримували господарів, але за двів хвилини Ліповцев виграв підбирання на чужому щиті і вивів Кривбас вперед 56:55. На останній хвилині Дроздов не влучив з гри, втім зрівняв рахунок зі штрафного. За п'ять секунд до завершення зфолив Фандербург. Найдосвідченіший гравець Кривбасу Кондратовець реалізував один штрафний, заробивши таким чином переможне очко. Нікітін не дав здійснити вирішальний кидок Дроздову. Перемога Кривбаса 57:56.

Два місяці Динамо не поступалося у Суперлізі, здобути  дев'яту перемогу поспіль не вдалося. Кривбас утримав другу позицію у турнірній таблиці.

Суперліга Фаворит Спорт

БК Динамо - БК Кривбас 56:57 (20:14, 13:8, 19:18, 4:17)

Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі
Ці вболівальники, напевно, найвідданіші в нашому баскетболі. Без них не проходить жоден поєдинок у столичному Палаці спорту
Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото
Професіональні баскетболісти готуються на оновленому шкільному стадіоні
Дніпро знову впевнено переміг Хімік Дніпро знову впевнено переміг Хімік
Команда Дениса Журавльова лідирувала по ходу усього матчу
Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада
Команда Віталія Степановського спробує взяти реванш за поразку тижневої давнини
У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди
Президент миколаївського клубу Микола Бобров прокоментував призначення нового тренера команди
Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня
Подвійна виїзна перемог Дніпра розділила тренерів Суперілги Парі-Матч на 2 майже рівні частини
Чотири гравці чемпіона України поновили тренування Чотири гравці чемпіона України поновили тренування
Чотири гравці Будівельника відновилися після травм
Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото
Будівельник запросив на останній матч чемпіонату України дітей захисників країни
У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера
Миколаїв-ЦОП отримав нового головного тренера
Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України
Після БІПИ команда Дениса Журавльова впевнено обіграла Хімік
Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG
Кадрові проблеми не завадили киянам зібрати максимум за підсумками домашнього туру
Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль
Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».
Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні
Харків’яни на своєму паркеті перемогли одеську БІПУ
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю
В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.
Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв
Кияни на останніх секундах дотисли «корабелів» на домашньому майданчику
Дніпро впевнено переміг у Одесі Дніпро впевнено переміг у Одесі
Команда Дениса Журавльова на початку зустрічі нокаутувала одеситів
Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд
Американський легіонер одеситів поділився враженнями від початку сезону в українській Суперлізі Парі-Матч