Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Чоловіча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи ВІДЕО

Чоловіча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи ВІДЕО

Чоловіча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи (Дивізіон В). Наразі хлопці проводять перший навчально-тренувальний збір на базі «Святошин», після якого вирушать на товариські матчі до Китаю.

Головний тренер чоловічої збірної U20 Віталій Черній:

«Гравці представляють клуби з Донецька, Маріуполя, Дніпропетровська, Южного та Києва, Євген Сахнюк представляє чеську лігу, Августін Козанчук провів сезон у Литві, а Володимир Орлов – в Іспанії. Тренерський штаб – це Володимир Коваль і Володимир Чурсін. Усі працюють з повною самовіддачею, нас, тренер, це дуже тішить. Оскільки у нас відносно мало часу на підготовку, всі баскетболісти мали приїхати вже в кондиції. І хлопці виконали завдання тренерів, усі готові приблизно на 80 відсотків. Найголовніше, зліпити той стиль, який нам притаманний. Ми підбирали гравців під своє бачення гри і сподіваємося, що ми не помилися. Дні у нас насичені: розпочинаємо тренування о сьомій ранку і завершуємо пізно ввечері. Розподіляємо навантаження та інтенсивність тренувань так, щоб ми могли в оптимальній формі підійти до чемпіонату Європи.

Першим нашим екзаменом буде турнір в Китаї, де виступатимуть представники різних баскетбольних шкіл – це США, Литва, Китай і ми. Загалом, ми проведемо 9 ігор, і за підсумками цих матчів визначимо кістяк, який захищатиме честь країни в Боснії та Герцеговині.

Для нас найголовніший суперник – ми самі. Нам потрібно бути готовими на 100% і тоді ми до кожної команди підходитимемо окремо і знатимемо їхні сильні та слабкі сторони. Нам потрібно прибрати наші слабкі сторони. В нашій групі на чемпіонаті Європи рівні суперники: і Швейцарія, і Австрія, і Голландія, і Фінляндія, яка останнім часом добре розвиває молодіжний, юнацький баскетбол. Тому від них можна очікувати всього. Білоруси та грузини доводитимуть, що гідні більшого. Молодіжна збірна – перший крок до дорослого баскетболу, перша сходинка до національної команди. Кожен має вже нині стукати у двері і доводити, що він на щось здатен».

Кандидат до чоловічої збірної України U20 Ігор Бояркін:

«Ми добре розпочали цей збір. Нині розбираємо захист, напад. Це потрібно напередодні поїздки до Китаю. Поки що втягуємося в тренувальний процес. У нас хороші гравці, хороша конкуренція, дуже хороший тренерський штаб.

Важкувато втягнутися в тренувальний процес. Гадаю, через декілька днів звикнемо і все буде гаразд.

У Китаї гратимемо зі збірними Китаю, Литви і США. Байдуже, проти кого грати, будемо виходити, доводити, що гідні місця в складі.  

Провести літо в збірній – це дуже добре, це корисний досвід. U20 – це вже чоловічий баскетбол, і на нас дивляться тренери дорослих клубів».

Кандидат до чоловічої збірної України U20 Владислав Коренюк:

«У нас сьогодні вже друге тренування, перше було о сьомій ранку. Важко, але кожен налаштовується на те, що легкого шляху немає. Адже у кожного є мета потрапити до складу збірної, який поїде на чемпіонат Європи. Стосунки в колективі дружні. Один одного ми знаємо не перший рік, знаємо, хто де грає. На майданчику ми конкуруємо, хто з нас краще, хочемо потрапити до складу, а поза майданчиком ми друзі.

Після фіналу чемпіонату України, всі знали, що ми поїдемо до збірної. Тож щодня тренувалися, підтримували форму. В клубі працювали над фізпідготовкою, над технікою задля того, щоб приїхати до збірної підготовленими».

Кандидат до чоловічої збірної України U20 Володимир Петров:

«Почуваємо себе добре, перед цим готували себе до збірної, тренувалися. Всі один одного знаємо не перший рік: і в збірній разом грали, і між собою в клубах. Усі хлопці приїхали готовими до зборів.

Інтенсивність тренувань наразі підвищена, адже потрібно підіймати свій ігровий темп і зігруватися з командою, оскільки чемпіонат Європи вже через місяць.

Матчі в Китаї – це наш головний підготовчий турнір, який покаже, хто має бути в складі збірної. Звісно, ці ігри треба використати по максимуму, щоб була хороша командна взаємодія, щоб усі були одним колективом.  

Завжди престижно і приємно, коли тебе вважають одним з найкращих в Україні і викликають до збірної. У клубі свої завдання, тут потрібно перелаштуватися на інший баскетбол».

Чемпіонат Європи U20 (Дивізіон В) відбудеться 10-20 липня в Боснії та Герцеговині. Суперниками нашої команди в групі будуть збірні Грузії, Білорусі, Австрії, Швейцарії, Нідерландів та Фінляндії.