Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Чоловіча збірна України U-18: інформація для роздумів

Чоловіча збірна України U-18: інформація для роздумів

У другому спарингу на лютневих зборах, що їх проводить у Міжнародній Тенісній Академії у Пущі Водиці юніорська чоловіча збірна України U-18, підопічні Олександра Ворони поступилися київському "Каштану". Столичні аматори, керовані дворазовим чемпіоном НБА знаменитим Станіславом Медведенком, обіграли "жовто-синіх" 76:66. Інформацію для роздумів отримав у повному обсязі – резюмував після завершення поєдинку головний тренер збірної Олександр Ворона.

 

Товариський матч

18 лютого

Каштани (Київ) – збірна України U-18 76:66

У складі збірної України відзначилися: Войналович 8 + 8 пдб., Коваль 8 + 2пдб., Козак 8 + 2рп, Сарочан 8, Клевзуник 7, Скіра 5 + 3пдб., Санон 4 + 9пдб. + 3рп., Нагорний 1пдб. + 1рп.

 

Олександр Ворона, головний тренер чоловічої збірної України U-18:

- "Каштан" також виявився гарним спаринг-партнером. Справа у тому, що ми не відпрацьовували зонний захист, який вони застосували у суперництві з нами. У цьому теж була своя користь – я подивився, як хлопці грають "з листа" - хто як розуміє, вміє перебудовуватися у стресових ситуаціях і працювати на результат. Як і напередодні у матчі з UDавами ми грали п`ятірками по 7 хвилин. Вже у четвертій чверті я дав пограти тим хлопцям, які до цього проявили себе краще за інших.

- Це був другий і останній спаринг?
- У неділю ще проведемо двосторонку і роз’їдемося. Мушу зазначити, що збори виявилися дуже інформативними. Ми познайомилися з хлопцями, хлопці познайомилися з нами, з нашими вимогами. Зрозуміло, не усе встигли їм показати, бо це неможливо зробити у стислі терміни. Були ті, хто почув і ті, хто навпаки. Це спорт. І давайте будемо відвертими, це усе ж таки ще діти, якім треба більше часу, аби стати командою. Плюс кількість викликаних на збори, 19 людей, не сприяє повноцінному засвоєнню інформації, але ті, хто почув тренерський штаб, вже, як кажуть, на олівці. Дякую Федерації Баскетболу України за ці збори. На моїй пам’яті це перші подібні збори не влітку. Усе було організовано на найвищому рівні.