Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Черкаські Мавпи" здіснили мрію особливої вболівальниці: фото і відео

"Черкаські Мавпи" здіснили мрію особливої вболівальниці: фото і відео

На матчі "Черкаські Мавпи" - "Кривбас" здійснилася мрія черкаської вболівальниці Надії Карапась. Близько 10-ти років дівчина з особливими потребами завжди перебуває разом з командою під час домашніх матчів.

Надія з іншими особливими вболівальниками підтримує команду з сьомого сектора.

У Надії є два захоплення – це баскетбол і танці. Свого часу вона поставила мету станцювати для своїх знайомих. Пройшло вісім років і дівчина її реалізувала. Задля цього їй довелося пережити цілу низку операцій. Пересуватися самостійно дівчина з хворобою ДЦП не в змозі. Навіть попри це, її мрією був сольний танцювальний номер під час домашнього матчу "Черкаських Мавп".

І на дуже принциповій грі у палаці спорту "Будівельник" це стало можливим. Під час великої перерви Надія виконала номер "Циганський танок". У цьому їй допомогли дівчата з групи підтримки "Golden Ladies". Цей номер дівчина готувала кілька місяців. В підсумку, публіка сприйняла подвиг дівчини аплодисментами, за що після гри їм подякувала Надія. Зважаючи на те, що через свою хворобу дівчина фактично не говорить, свій коментар вона написала.

"Щиро вдячна усьому колективу та особливо організаторам "Черкаських Мавп", а також моїй мамі за те, що пішли мені назустріч і допомогли здійснити мою мрію – станцювати на паркеті улюбленої команди! Для мене дуже важливий цей виступ. Не зважаючи на особливі потреби, в мене та у таких людей, як я, є здібності, є таланти, які хочеться розвивати, якими хочеться ділитися, тим самим, робити свій внесок у суспільство! Адже постійні, позитивні дії та підтримка одне одного приводять до успіхів та чудових досягнень і перемог"! – написала Надія.