Черкаські Мавпи у непростому матчі обіграли Миколаїв

Команда Максима Міхельсона на виїзді обіграла Миколаїв та здобула свою  п’яту перемогу в сезоні. Господарі провалили старт гри, проте на останніх хвилинах зуміли повернутись та нав’язати боротьбу, але, у вирішальний момент Мавпи зуміли “дотерпіти” та вирвали перемогу.

Гості розпочали гру більш агресивно і вже за 20 секунд рахунок у матчі було відкрито: вихованець черкаської школи баскетболу Нікіта Руслов влучив два після проходу під кільце суперника. Після цього Зотов та той же Руслов обмінялися втратами і єдиний легіонер корабелів Кевін Брістол рахунок зрівняв, а Макс Луценко ще й двічі поспіль влучив з-за дуги. Проте, команда Максима Міхельсона швидко відігралася зусиллями Попова та Райта.

Ефектну крапку ж в чверті поставив Джейлін Ейрінгтон, який влучив три очки з сереною та збільшив перевагу своєї команди до 9 пунктів – 16:25.

В другому періоді команди продовжили демонструвати аналогічну першій чверті гру: в Миколаєва феєрив Макс Луценко, проте зусиль одного українця було недостатньо задля того аби протистояти команді з Черкас – 31:44.

В третій десятихвилинці черкасці продовжили нарощувати власну перевагу: не на жарт розійшовся Хаджифейзович, який влучив 5 балів поспіль, а продовжив запал партнера по команді Джейлін Ейрінгтон, який влучив два поспіль дальніх та збільшив різницю в рахунку до 23 балів на користь своєї команди.

В заключному часовому відтинку все перевернулося з ніг на голову: в Мавп більшість кидків перестали залітати, в той час як у Миколаєва нарешті прокинулись снайпери. В підсумку з -22 господарі зуміли скоротити різницю до -8 за 10 хвилин ігрового часу, але Райт та компанія все ж вистояли та повезли з Миколаєва свою п’яту перемогу.

Суперліга Парі-Матч. 7 листопада

МБК “Миколаїв” – БК “Черкаські Мавпи” – 68:76 (16:25, 15:19, 14:23, 23:9)

Черкаські Мавпи: Хаджифейзович 15, Райт 27 + 8 підбирань, Беліков 3 + 10 підбирань, Руслов 4, Сергеєв 4, Попов 9, Ткаченко 5, Бондаренко 0.

Миколаїв: Зотов 9, Луценко 22 + 5 підбирань + 5 передач, Онуфрієв  12, Приймак 4, Брістол 7,  Давидюк 0, Мещеряков 0, Хохоник 5, Юрченко 3, Адедіран 6.

Статистика  матчу

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.