Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Черкаські Мавпи – у чвертьфіналі Кубка України

Черкаські Мавпи – у чвертьфіналі Кубка України

Черкаські Мавпи перемогли київський Каштан у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України – 80:71.

На шляху до чвертьфіналу Кубка України Черкаські Мавпи набралися досвіду у протистоянні з київським Каштаном. Якщо у першому матчі аматори виглядали як мінімум не гіршими за підопічних Міхельсона, то протистояння у відповідь у Черкасах певною мірою засвідчило перевагу молодості над досвідом, тепла над холодом. Нагадаємо, наставник господарів Максим Міхельсон звертав увагу на температурний дискомфорт у залі Авангард під час першого поєдинку 6 січня. Мавпи без вагань розпочали поєдинок, окрім результативних атак здійснивши 11 підборів протягом стартової п’ятихвилинки. На екваторі першої чверті перевага Мавп сягнула 11 очок і Медведенко змушений був взяти тайм-аут для Каштанів. Коли на майданчику у складі господарів вийшли молоді гравці, кияни дещо виправили становище. Аж допоки Кобець триочковим не нагадав, хто тут править бал.  20:12 після першої чверті.

Перевага у класі не зникла і у наступній чверті. Максим Михельсон запровадив широку ротацію, але його молодь не пасувала перед Каштанами. Навіть наймолодшому гравцю зустрічі Івану Ткаченку  місце на паркеті у складі господарів знайшлося. Дещо підтягнув у рахунку каштанів триочковим Сергій Коберник, але одразу ж Сізов зупинив цей порив - 42:28. У першій половині Мавпи набрали 38 командних підборів проти 20 у Каштанів.

Попри суттєву різницю у рахунку Максим Михельсон розпочав другу половину стартовою п’ятіркою. Але кияни взяли курс на скорочення відставання і намагалися його дотримуватися. Корабльов, Масюк, Лебедєв діяли активно, але зупинити того ж Завадського без фолу не вдавалося. Втім, у третій чверті Каштан виявився сильншим 22:21.

У перші три хвилини заключної чверті Каштан скористався тим, що за Мавп грають резервісти і скоротив відставання майже до мінімуму. Данило Масюк двоочковим з фолом довів рахунок до 60:65, і Міхельсон змушений був знову випускати свого основного розігруючого Артамонова. Але згодом Балаценко відзначився двічі і відставання стало ще меншим: мінус три. 66:69. Після тайм-ауту 18-тирічний Ткаченко слем-данком збільшив перевагу Мавп. Його підримав Шаламов. Наостанок Медведенко випустив Євгена Морозова – лідера переможця студентської Ліги у Києві КПІ. Той вписався у гру, Але то вже була кінцівка матчу і вона виявилася за Мавпами. 80:71 у підсумку.

Каштан виявився найміцнішим горішком для своїх суперників серед усіх аматорських команд,

Наставник черкащан Максим Михельсон зумів акумулювати сили перед виїздом на два поєдинки до Луцька і водночас дав пограти усім своїм підопічним. У чвертьфіналі Кубка України Мавпи зійдуться з Миколаєвом.

КУБОК УКРАЇНИ

Попередній етап. Матч-відповідь

15:00. Черкаси

Черкаські Мавпи – Каштан 80:71 (20:12, 22:16, 21:22, 17:21)

Статистика матчу