Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль

0

Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».

Анкета матчу:

Черкаси. ПС «Будівельник»

БК «Черкаські Мавпи» - МБК «Миколаїв-ЦОП» - 86:81 (14:27, 20:17, 33:17, 19:20)

БК «Черкаські Мавпи»:  Кольченко -  18оч, 5пб, 6рп; Липовцев – 15оч.

МБК «Миколаїв-ЦОП»:   Кушніров – 21оч, 9пб; Давидюк – 13оч.

Хід гри:

Гості з Миколаєва розпочали матч дуже агресивно: команда Сергія Кірлана швидко рухала м’яч, а черкасці в свою чергу не встигали за такими швидкими діями суперника.  В результаті  підопічні Максима Міхельсона дали забити супернику легкі кидки та набрати 27 балів.

В другій чверті Миколаїв продовжив продавлювати господарів паркету, користуючись тим, що в «Мавп» зовсім не пішла гра у трьох американських легіонерів. В середині чверті різниця в рахунку часом сягала 16 балів, просте в кінцівці періоду «мавпи» зусиллями своїх лідерів все ж зуміли дещо зменшити різницю в рахунку та навіть в три бали виграти чверть. 34:44.

В другій половині господарям паркету вдалося перевернути все з ніг на голову:

Неймовірний клатч видав гравець збірної України 3х3 – Дмитро Липовцев, який клав один за одним триочкові кидки й тим самим скорочував різницю в рахунку.  Сергій Кірлан намагався щось змінити, брав хвилину, проте після неї черкасці почали грати ще більш впевнено та холоднокровно. 33:17 – саме з таким рахунком завершилася передостання чверть у матчі.

Останню десятихвилинку обидві команди провели більш виважено та обережно, акцентуючи власні дії на захисті. В середині періоду корабели все ж змогли дістати Черкаси та влаштували своєрідні гойдалки, коли кожна з команд по черзі виходила вперед у рахунку. Заключний ж відрізок часу краще провели господарі, які й перемогли в цьому надзвичайно цікавому протистоянні.

Герой матчу:

Кращими сьогодні стали українці Олександр Кольченко та Дмитро Липовцев, які на двох забили більше ніж третину командних балів.

Міхельсон: “Зберегти лідерів було стратегічним завданням на міжсезоння”
Михайлюк міг бути обраний ще у першому раунді драфту, все змінилося лише напередодні ярмарку талантів
Черкаські Мавпи продовжили співпрацю з гравцем збірної України
Володимир Конєв знову виступатиме у складі чемпіона країни
До уваги тренерів!
У липні закінчується програма для отримання тренерської ліцензії, категорії "PRO"
Віталій Степановський: отримав безцінний досвід від провідних тренерів Європи та Америки
Тренери Хіміка відвідали один з провідних навчальних семінарів у Європі
Балі, концерт Pearl Jam та спортивна рибалка: як українські баскетболісти проводять літо-2018