Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль

Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».

Анкета матчу:

Черкаси. ПС «Будівельник»

БК «Черкаські Мавпи» - МБК «Миколаїв-ЦОП» - 86:81 (14:27, 20:17, 33:17, 19:20)

БК «Черкаські Мавпи»:  Кольченко -  18оч, 5пб, 6рп; Липовцев – 15оч.

МБК «Миколаїв-ЦОП»:   Кушніров – 21оч, 9пб; Давидюк – 13оч.

Хід гри:

Гості з Миколаєва розпочали матч дуже агресивно: команда Сергія Кірлана швидко рухала м’яч, а черкасці в свою чергу не встигали за такими швидкими діями суперника.  В результаті  підопічні Максима Міхельсона дали забити супернику легкі кидки та набрати 27 балів.

В другій чверті Миколаїв продовжив продавлювати господарів паркету, користуючись тим, що в «Мавп» зовсім не пішла гра у трьох американських легіонерів. В середині чверті різниця в рахунку часом сягала 16 балів, просте в кінцівці періоду «мавпи» зусиллями своїх лідерів все ж зуміли дещо зменшити різницю в рахунку та навіть в три бали виграти чверть. 34:44.

В другій половині господарям паркету вдалося перевернути все з ніг на голову:

Неймовірний клатч видав гравець збірної України 3х3 – Дмитро Липовцев, який клав один за одним триочкові кидки й тим самим скорочував різницю в рахунку.  Сергій Кірлан намагався щось змінити, брав хвилину, проте після неї черкасці почали грати ще більш впевнено та холоднокровно. 33:17 – саме з таким рахунком завершилася передостання чверть у матчі.

Останню десятихвилинку обидві команди провели більш виважено та обережно, акцентуючи власні дії на захисті. В середині періоду корабели все ж змогли дістати Черкаси та влаштували своєрідні гойдалки, коли кожна з команд по черзі виходила вперед у рахунку. Заключний ж відрізок часу краще провели господарі, які й перемогли в цьому надзвичайно цікавому протистоянні.

Герой матчу:

Кращими сьогодні стали українці Олександр Кольченко та Дмитро Липовцев, які на двох забили більше ніж третину командних балів.

Будівельник здобув першу домашню перемогу у 2018-му Будівельник здобув першу домашню перемогу у 2018-му
Будівельник не залишив шансів на успіх Авантаж-Політехніку
Черкаські Мавпи завдали Дніпру другої поразки у сезоні Черкаські Мавпи завдали Дніпру другої поразки у сезоні
Лідер чемпіонату вперше поступився команді Максима Міхельсона
Матчі Суперліги Парі-Матч 18 січня: онлайн відеотрансляція
Відео 18.01.2018
Сьогодні у чемпіонаті України буде зіграно два поєдинки
Кіт-талісман ФБУ підкорив ковзани щоб запросити нових вболівальників на баскетбольні поєдинки Кіт-талісман ФБУ підкорив ковзани щоб запросити нових вболівальників на баскетбольні поєдинки
Талісман ФБУ побував на ковзанці і запросив любителів активного відпочинку на домашні матчі Будівельника
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 18 січня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 18 січня
Мавпи прийматимуть Дніпро, а Будівельник гратиме проти Політехніка
Лідери повертаються до складу чемпіонів (Фото) Лідери повертаються до складу чемпіонів (Фото)
Генрі Дугат і Руслан Отверченко знову тренуються разом із Будівельником
ФБУ розпочинає акредитацію представників медіа на Матч зірок 2018 ФБУ розпочинає акредитацію представників медіа на Матч зірок 2018
Федерація баскетболу запрошує представників мас-медіа пройти процедуру акредтації на Матч зірок 2018
Павло Крутоус: і з Дніпром, і з Політехніком наша мета - перемога Павло Крутоус: і з Дніпром, і з Політехніком наша мета - перемога
Павло Крутоус розповів про атмосферу, що панує у Будівельнику напередодні матчів з Авантаж-Політехнік і Дніпром
Баскетбол повертається до Палацу Спорту! Баскетбол повертається до Палацу Спорту!
18 і 20 січня у київському Палаці Спорту відбудуться два поєдинки Суперліги Парі-Матч
Дніпро переміг Хімік та здобув одинадцяту перемогу поспіль Дніпро переміг Хімік та здобув одинадцяту перемогу поспіль
Свідками справжнього баскетбольного трилеру стали сьогодні глядачі у Дніпрі
Топ-моменти матчів Суперліги Парі-Матч 13 січня Топ-моменти матчів Суперліги Парі-Матч 13 січня