“Черкаські Мавпи” посіли друге місце на турнірі у Лівані

Турнір у Лівані
Фінал

Al Ryadi” – “Черкаські Мавпи” 75:67
"ЧМ": Марінов 16 оч, 3 рп; Поповіч 12 оч, 4 під; Кобець 12 оч; Адедиран 8 оч, 3 під; Кастропіл 5 оч; Діме 4 оч; Ткаченко, Бояркин по 2 оч.

Вчора у Бейруті завершився міжнародний турнір. Протягом тижня вісім команд з Азії, Європи та Африки боролися за перемогу. Вчора пізно ввечері у фіналі турніру “Черкаські Мавпи” зустрілися з чемпіоном Лівану - “Al Ryadi”. Обидві команди зустрічалися на груповому етапі і тоді  черкасці поступилися у напруженому матчі – 63:66.

Вчора гра мала схожий характер. Черкасці урізаним складом, без Конєва і Кольченка, які залишилися в Україні через участь у Євробаскеті, зуміли навязати боротьбу титулованому ліванському клубу. У середині третього періоду ліванці зробили важливий ривок. Його творцями стали американські легіонери, які мають досвід виступів в NBA - Донте Грін та Квінсли Доубі. Ліванці отримали перевагу у 10 очок, яку спробували зберегти до завершення матчу.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Al Ryadi” – 75:67. “Черкаські Мавпи” з хорошею самовіддачею на турнірі здобули срібний кубок!

65 тисяч гривень зможе забрати уболівальник з матчу Будівельник – Хімік 65 тисяч гривень зможе забрати уболівальник з матчу Будівельник – Хімік
Головний матч тижня в українському баскетболі: цієї середи Будівельник прийме Хімік
Напередодні битви у столиці: усі матчі Будівельника та Хіміка у 2017 році Напередодні битви у столиці: усі матчі Будівельника та Хіміка у 2017 році
Чемпіон і віце-чемпіон зіграють у київському Палаці спорту
Хімік на виїзді переміг Політехнік: топ-моменти матчу Хімік на виїзді переміг Політехнік: топ-моменти матчу
Найкращі епізоди поєдинку Суперліги Парі-Матч у Харкові
Віце-чемпіон впевнено переміг у Харкові Віце-чемпіон впевнено переміг у Харкові
Южненський Хімік переміг на виїзді Політехнік
Артур Дроздов: з Хіміком розслаблятися жодним чином не можна Артур Дроздов: з Хіміком розслаблятися жодним чином не можна
Капітан чемпіонів України очікує запеклої боротьби у матчі з Хіміком 20 грудня у Києві
Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 15 грудня Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 15 грудня
Політехнік прийматиме Хімік у матчі регулярного чемпіонату
Тренери Суперліги Парі-Матч одноголосно обрали MVP тижня Тренери Суперліги Парі-Матч одноголосно обрали MVP тижня
MVP тижня було обрано одностайним рішенням тренерів Суперліги і представника титульного спонсора змагань ТМ Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: Топ-5 епізодів тижня Суперліга Парі-Матч: Топ-5 епізодів тижня
Найяскравіші моменти поєдинків Суперліги Парі-Матч останнього ігрового тижня
Суперліга Парі-Матч: результати 8-10 грудня Суперліга Парі-Матч: результати 8-10 грудня
Дніпро з боєм переміг Запоріжжя-ZOG Дніпро з боєм переміг Запоріжжя-ZOG
Команда Валерія Плеханова була за крок від другого у сезоні тріумфу у матчі з лідером чемпіонату
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 10 грудня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 10 грудня
Ігровий тиждень чемпіонату України завершується трьома протистояннями
Будівельник в овертаймі здобув перемогу у Черкасах Будівельник в овертаймі здобув перемогу у Черкасах
“Черкаські Мавпи” у, здавалося, виграному матчі зуміли самі собі привезти поразку на останніх секундах гри. Програючи протягом усього матчу “Будівельник” вперше вийшов вперед у рахунку тільки у овертаймі де в підсумку і переміг зусиллями кращого гравця листопада – Генрі Дугата.
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 9 грудня