Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю

В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.

Анкета матчу:

Черкаси. ПС «Будівельник»

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Запоріжжя» - 83:58 (15:7, 27:25, 22:15, 19:11)

БК «Черкаські Мавпи»: Девіс – 17оч, 5пб; Джефферсон – 16оч, 8пб.

БК «Запоріжжя»:  Ткачук – 15оч, 8пб, 7рп;  Щепкін – 12оч.

Хід гри:

в третій чверті команди продовжили атакувальний баскетбол. Розігрався Шахід Девіс.

Господарі паркету розпочали матч дуже жваво: вже з перших секунд черкасці побігли вперед та виконали ривок 7:0. Після цього підопічні Валерія Плеханова зуміли перелаштуватися та захищатися більш вдало.  Як результат до кінця чверті команди демонстрували захисний баскетбол – 15:7 для «мавп».

В другому періоді малюнок гри дещо змінився: обидва колективи стали грати дещо розкутіше, можна сказати на зустрічних курсах.  Через «відкритий» стиль баскетболу команди зуміли набрати на двох аж 52 бали в другій десятихвилинці. 42:32 – «Черкаські Мавпи» ще на три бали збільшили власну перевагу.

Друга половина матчу розпочалася від ефектних двох балів з проходу від центрового «Мавп» - Джефферсона. Цими балами американець зумів зарядити Черкаси й далі активно грати під обома щитами та тільки збільшувати різницю в рахунку.

В останній чверті гравці Максима Міхельсона влаштували справжню феєрію ефектних моментів: по черзі згори били молодий Ткаченко та один з новачків клубу Шахід Девіс.

На заключні хвилини обидва керманича випустили резервний склад.  83:58 – надвпевнена перемога «Мавп» на домашньому паркеті.

Герой матчу:

Кращим на паркеті сьогодні був один з новачків Черкас - Шахід Девіс. На рахунку американця 17 балів та 5 підбирань.

Наступні зустрічі:

Вже за день господарі паркету будуть приймати в себе  непоступливий "Миколаїв".

Запоріжжя того ж дня зіграє в гостях проти чинного чемпіона країни.

Усі матчі медальних серій Суперліги Парі-Матч відбудуться з використанням системи відеоповторій для суддів
Відео 22.04.2018
Судді матимуть допомогу під час спірних епізодів у вирішальних матчах чемпіонату України
Фіналісти чемпіонату України завітали до школярів Фіналісти чемпіонату України завітали до школярів
Гравці Черкаських Мавп провели майстер-клас у школі
Статистичні підсумки другого раунду плей-оф Суперліги Парі-Матч Статистичні підсумки другого раунду плей-оф Суперліги Парі-Матч
Головні цифри півфінальних протистоянь у чемпіонаті України
Найкращим гравцем півфіналів чемпіонату України Суперліги Парі-Матч визнано Станіслава Тимофеєнка Найкращим гравцем півфіналів чемпіонату України Суперліги Парі-Матч визнано Станіслава Тимофеєнка
Результати опитування тренерів і представника титульного спонсора Суперліги ТМ Парі-Матч Віталія Місюри за підсумками півфіналів дали сенсаційні результати
Битва за нагороди Суперліги Парі-Матч: Дніпро проти Мавп, Хімік проти Миколаєва Битва за нагороди Суперліги Парі-Матч: Дніпро проти Мавп, Хімік проти Миколаєва
У суперлізі Парі-Матч наступає найгарячіша пора. Стали відомі суперники по серіям за нагороди.
Дніпро на характері здобув вирішальну перемогу в півфіналі Дніпро на характері здобув вирішальну перемогу в півфіналі
Визначився другий фіналіст сезону в Суперлізі Парі-Матч
Олександр Кушніров: в перемогу треба вірити Олександр Кушніров: в перемогу треба вірити
Один з лідерів МБК Миколаїв підсумував виступи своєї команди у плей-оф Суперліги Парі-Матч
Найкращі моменти півфінальної серії Черкаські Мавпи – Миколаїв: відео
Відео 17.04.2018
Топ-10 моментів у матчах півфінальної серії Суперліги Парі-Матч
Володимир Конєв: мета ставиться на день прийдешній Володимир Конєв: мета ставиться на день прийдешній
Гравець Черкаських Мавп наближає золоту мету
Участь Олександра Мішули у четвертій грі півфіналу під великим питанням Участь Олександра Мішули у четвертій грі півфіналу під великим питанням
Лідер Дніпра може не завершити півфінальну серію проти южненського Хіміка
Найкращі моменти матчу Хімік – Дніпро: відео
Южненці скоротили різницю в півфінальній серії Суперліги Парі-Матч
Хімік скоротив відставання у півфінальній серії з Дніпром Хімік скоротив відставання у півфінальній серії з Дніпром
Господарі оформили ключовий ривок на початку заключної чверті
Хімік - Дніпро: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч Хімік - Дніпро: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч
Переможець «регулярки» вже сьогодні може вийти у фінал
Суперліга Парі-Матч: визначено фаворита півфіналу Суперліга Парі-Матч: визначено фаворита півфіналу
У Миколаєві відбудеться третій матч півфінальної серії
МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч
Корабели спробують скоротити відставання у серії на домашньому майданчику
Дніпро переміг Хімік: топ-моменти другого матчу півфінальної серії Суперліги Парі-Матч Дніпро переміг Хімік: топ-моменти другого матчу півфінальної серії Суперліги Парі-Матч
Команда Дениса Журавльова здобула вольову перемогу у домашній грі
Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії
Команда Дениса Журавльова перемогла Хімік в другому півфінальному матчі Суперліги Парі-Матч