Черкаські Мавпи на виїзді переграли Запоріжжя-ZOG

Анкета матчу

Запоріжжя, ПС ЗАБ

Запоріжжя-ZOG – Черкаські Мавпи 72:87 (23:12, 18624, 14:22, 17:29)

Запоріжжя-ZOG: Щепкін 23 + 4 підбирання + 3 перехоплення, Кожемякін 9 + 3 перехоплення – 4 втрати, Кондраков 9, Анісімов 8, Нікітін 5 + 3 передачі – 4 втрати – старт, Ясиненко 8, Ткачук 6 + 5 передач + 3 підбирання + 2 перехоплення – 4 втрати, Теряник 2, Буц 2

Черкаські Мавпи: Кольченко 27 + 6 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення, Бояркін 8, Конєв 8 + 4 підбрання – 3 втрати, Липовцев 4 + 4 підбирання, Джуріч 0 + 6 підбирань – старт, Кобець 24 + 9 підбирань, Белфілд 9 – 4 втрати, Девіс 7

Хід гри

Запоріжці переконливо виграли стартову чверть. Мавпи проспали дебют матчу, провалившись на обох сторонах майданчику. Набравши 12 очок, гості пропустили 23. Запорожці відмінно бігли в швидкі відриви, були краще налаштовані на матч з перших хвилин і сповна скористалися невдалим стартом суперників, які просто нічого не могли забити в дебюті.

Все змінилося в другій чверті, причому досить швидко. Мавпи оформили ривок 9:0 і практично нівелювали відставання. Плеханов відреагував своєчасним тайм-аутом, який допоміг запоріжцям перервати вдалий відрізок черкащан, а в заключні п'ять хвилин першої половини господарі зуміли зберегти перевагу, отримавши 5 очок гандикапу перед великою перервою. Варто відзначити 15 очок Щепкіна і 10 - Кольченка, які стали кращими снайперами в своїх командах за підсумками 20 хвилин гри.

У другій половині Мавпи остаточно освоїлися у цьому матчі. Збивши темп гри, який їм у першій половині нав'язали господарі, черкащани остаточно заволоділи ініціативою. Гості атакували з високим відсотком і, що цікаво, мали солідну перевагу на підбираннях на чужому щиті, незважаючи на номінальну перевагу господарів у габаритах.

Мавпи вийшли в лідери в середині третьої чверті і в подальшому лише нарощували свою перевагу. Запоріжцям не вистачило сил на 40 хвилин, а ривок у дебюті четвертої чверті дозволив Мавпам заволодіти комфортною двузначною перевагою і довести матч до другої виїзної перемоги в рамках першого ігрового тижня 2018 року.

Наступні матчі

Запоріжжя-ZOG у наступному матчі регулярного чемпіонату 19 січня на виїзді гратиме проти БІПИ, а Черкаські Мавпи 18 січня прийматимуть лідера сезону Дніпро.