Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Черкаські Мавпи ефектно виграли перший матч плей-оф

Черкаські Мавпи ефектно виграли перший матч плей-оф

Анкета матчу

Черкаси: ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – БІПА 92:66 (32:15, 17:18, 15:13, 28:20)

Черкаські Мавпи: Кольченко 18, Бояркін 13 + 8 передач + 4 підбирання, Девіс 11 + 4 підбирання, Кальніченко 11

БІПА: Артамонов 12, Кушніров 11 + 7 підбирань, Фандербурк 10

Статиситка матчу

Хід гри

Слідом за непоганим початком матчу у виконанні гостей відразу пішов супер-ривок від Мавп - команда Міхельсона в середині першої чверті переломила хід матчу дальніми влученнями Сизова і Кольченка. Тайм-аут від Пудзирея зупинити спурт господарів не допоміг: Мавпи продовжили громити суперника, розстрілюючи одеситів з-за дуги – підключився Бояркін - і домінуючи у "фарбі". В результаті Мавпи оформили вбивчий ривок 23:0(!), отримавши солідний відрив у рахунку вже за підсумками стартової десятихвилинки. До честі гостей після такого удару вони не розсипалися у другій десятихвилинці, проте і відіграти двозначне відставання не зуміли. Мавпи утримали комфортну перевагу, завдяки кращому відсотку реалізації (55% - з середньої дистанції і 60% із-за дуги) і маючи перевагу на щитах.

Після великої перерви команди більше уваги приділили захисту, наслідком чого стало падіння відсотка і не така велика результативність, як в попередніх чвертях. Однак кардинальних змін у грі не сталося - господарі продовжили контролювати хід матчу і навіть виграли чверть завдяки баззеру у виконанні Бояркіна, який закрив десятихвилинку божевільним влучанням з-за дуги однією рукою. Остаточно вбили інтригу "Мавпи" в дебюті заключної чверті, оформивши ривок 14:2. БІПА в цьому матчі так і не зуміла зупинити активного в атаці Кольченка і всюдисущого Бояркіна, провалившись у захисті. Прийти до тями після провалу в дебютній чверті одеситам не вдалося, а Мавпи спокійно довели перший матч чвертьфіналу до перемоги і догравали поєдинок гравцями лави. 1:0 - Мавпи повели в серії, яка переїжджає до Одес, де команди зіграють 28 березня.

Герої матчу

Олександр Кольченко в черговий раз продемонстрував свої лідерські якості, ставши з 18 очками найрезультативнішим гравцем поєдинку. Також варто відзначити гру у виконанні розігруючого господарів Ігоря Бояркіна, який відмінно організовував гру Мавп, додавши до 13 очок 8 результативних передач.