Чемпіони СБЛУ Таскомбанк продовжують впевнену ходу за новим титулом

0

У межах другого етапу всеукраїнської студентської ліги з баскетболу місцева команда ЗНТУ приймала гравців національної Металургійної академії з Дніпра.

Минулорічні чемпіони вже з перших хвилин відзначились активними діями: три очки заробив Віталій Биков, за ним двома влучаннями відзначився Ілля Міхєєв. Втім, гості не збиралися відступати. Владислав Рогозін, підібравши м'яч на чужому щиті, приніс свій команді набрані бали, а на влучний триочковий Вадима Бикова, таким же пострілом відповів Микита Джурко. У підсумку бойова нічия у першій чверті — 21:21.

У другій чверті баскетболісти ЗНТУ додали у захисті, відчули свою гру і зуміли відірватися у рахунку. Відмінну реалізацію кидків демонстрував Віталій ТельчАров, який заробив у цьому періоді 10 очок. А от його товариш Юрій Кондраков свої дальні спроби хибив, хоч і допомагав партнерам із передачами та перехопленнями. Баскетболісти ЗНТУ виграли першу половину матчу із рахунком 51:35.

За підсумком третьої чверті вдалося досягти переваги майже у сорок очок – 85:48. Цьому неабияк сприяли влучні кидки Вадима Бикова, який успішно реалізував шість триочкових, загалом у матчі ставши кращим бомбардиром, набравши 32 очки. Останні хвилини поєдинку наставник ЗНТУ Кирило Вікторов довірив молодим гравцям. Одразу ж проявив себе дальнім влучанням Рустам Рагімов, який за три хвилини встиг набрати п'ять очок. Підсумковий рахунок матчу – 105:71.

У другому матчі ці ж команди зустрілися у Дніпрі і знов сильнішими виявилися запоріжці - 96:89 (18:21, 18:16, 16:21, 28:22,
ОТ 9:16). А ще одним суперником ЗНТУ на груповому етапі стане Дніпровська медична академія, з якою баскетболісти “машинки” зіграють у березні. Інший запорізький виш – ЗНУ на другому етапі змагань Студентської баскетбольної ліги України виступатиме в одній групі із представниками двох київських університетів. Матчі відбудуться так само у березні.

Університет імені Володимира Винниченка запрошує баскетболістів-абітурієнтів
Виш із Кропивницького запрошує на навчання баскетболістів, які закінчили навчання в школі
Завершено сезон у СБЛУ Таскомбанк
Зіграно заключний матч сезону в Студентській лізі
Визначився новий чемпіон СБЛУ Таскомбанк: фотогалерея
У Запоріжжі відбувся другий матч фіналу СБЛУ Таскомбанк
Запоріжжя - чемпіон СБЛУ Таскомбанк
В Запоріжжі визначено чемпіона в Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк серед чоловічих команд!
Сенсація і рекорд сезону одночасно!
56 очок Олександра Кобця не допомогли ЧНУ здолати СумДУ у першій півфінальній грі СБЛУ Таскомбанк
Оприлюднено розклад Фіналу чотирьох СБЛУ Таскомбанк у змаганнях серед жінок
Минулорічні призерки СБЛУ Таскомбанк цього року зіграють перший поєдинок Фіналу чотирьох
У Харкові стартував Студентський Кубок України з баскетболу 3х3
У фіналі нагороди виборюють 9 чоловічих та 8 жіночих команд
У Харкові відбудеться фінал Студентського Кубка України з баскетболу 3х3
Студентські команди чоловіків та жінок визначатимуть володаря національного Кубка з баскетболу 3х3
СБЛУ Таскомбанк: визначено перших півфіналістів