Чемпіон України зазнав поразки в Дніпрі

Дніпро зміцнив лідерство в Суперлізі Парі-Матч, здобувши домашню перемогу над Будівельником

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
3 грудня
Дніпро. 14:00

Дніпро – Будівельник (Київ) – 82:59 (24:23, 19:17, 24:8, 15:11)
Дніпро: Вільховецький 1пд+3пр, Ревзін 10о+5пд+4пр, Тимофеєнко 18о+2пд+1пр, Глєбов 22о+6пд+6пр, Мішула 8о+5пр; Шундель 9о+2пд+4пр, Закурдаєв, Санон 8о+1пд, Шевченко 7о+7пд, Мироненко.
Будівельник: Анісімов 6о+3пд, Місяць 5о+1пд+1пр, Крутоус 4о+9пд+3пр, Отверченко 13о+5пд+5пр, Дугат 22о+4пд+2пр; Брістол 1пд, Сандул 2о+5пд, Зотов 7о+1пр, Дроздов 2пд+2пр.

Хід матчу
Господарі очікувано зі старту пішли вперед. Стартову перевагу забезпечив Тимофеєнко: спочатку влучив з гри, а потім додав ще два точних штрафних. За ним також точно реалізував штрафні Глєбов. Кияни свої стартові атаки не змогли довести до влучання. Втім гості швидко зрівняли рахунок триочковими Дугата та Отверченка. Загалом ривок гостей 10:0 дозволив їм на певний час перехопити ініціативу та вийти вперед. Спинив цей спурт Тимофеєнко точним дальнім кидком. Взагалі для господарів стартова чверть стала шоу Тимофеєнка та Глєбова. Перший набрав 12 очок, другий – 10. При цьому вони реалізували всі свої 3 триочкових на двох. Ще 2 на рахунку Шунделя. За підсумками рівної чверті господарі мали одне очко переваги.

З початком другої 10-хвилинки знову ініціативу захопив Будівельник. Ривок 10:2 вивів киян вперед на 7 очок. Цей атакувальний порив збив першим у матчі для себе точним дальнім влучанням Мішула. За 3 хвилини до перерви Дніпро знову вийшов вперед. У підсумку після першої половини матчу Дніпро мав 3 очки переваги. При цьому господарі значно поступалися гостям за підбираннями – 9:20.

Переломною в поєдинку стала третя чверть. Дніпро почав її потужними атаками з влучними дальніми кидками Ревзіна та Глєбова. Відчувши усю важливість моменту Володимир Коваль взяв тайм-аут. Втім, особливо не допомогло. Після влучної атаки Дугата знову з дальньої відстані забив Ревзін. Потім двічі триочковими вистрелив Глєбов. А після чергового дальнього влучання, від Шунделя за 1:25 до кінця чверті, відставання киян сягнуло вражаючих 21 очка.

Організувати фінальний штурм у заключній чверті гості не змогли. Захист дніпрян впевнено справлявся з більшістю атак гостей. До того ж кияни не могли рівнозначно відповісти на триочкове бомбардування суперника.

Відтак Дніпро зміцнив лідерство в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч, здобувши 11-ту перемогу.

Герой матчу
Досвідчений Глєбов разом з Тимофеєнком надав господарям переможний настрій на весь поєдинок. У переломній третій чверті Дмитро допоміг команді остаточно захопити перевагу та збільшити різницю.

Наступні матчі
У наступному поєдинку Суперліги Парі-Матч Дніпро 8 грудня прийматиме вдома Миколаїв. Кияни наступного дня зіграють у Черкасах.

Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.