Будівельник взяв реванш у Миколаєва

Анкета матчу

Київ, Палац спорту

Будівельник – Миколаїв 85:74 (19:26, 18:16, 25:17, 23:15)

Будівельник: Дугат 23 + 6 підбирань + 6 передач + 5 перехоплень – 3 втрати, Крутоус 18, Сандул 6, Вінтоняк 5, Зотов 3 + 7 підбирань + 6 передач – старт, Анісімов 17, Дзюба 9, Дроздов 4 + 4 підбирання  + 3 блок-шоти

Миколаїв: Носков 27 + 5 підбирань + 5 передач – 3 втрати, Онуфрієв 15 + 4 передачі, Кушніров 9 + 5 підбирань, Шостуїа 5 + 7 підбирань, Хохоник 0 – старт, Тонченко 8 + 3 підбирання + 3 перехоплення + 2 передачі – 2 втрати, Мусієнко 8, Анікієнко 2, Давидюк 0

Хід гри

Будівельник не зміг підтвердити статус фаворита у дебюті гри, дозволивши миколаївцям виграти першу чверть. Кияни, які у цьому матчі залишились без Руслана Отверченка, не допрацювали у захисті, дозволивши гостям набрати за стартову десятихвилинку 26 очок, а також програли щит, що вилилося у 7 очок переваги «корабелів» перед початком другої чверті. У гостей відмінно матч почав Носков, який за 8 хвилин відзначився 10 очками.

У другій чверті киянам, які цей матч проводили усіченим складом, вдалося вирівняти гру. Будівельник виграв десятихвилинку, проте відіграти відставання не зумів. Команда Коваля як і раніше не справлялася з суперником на дузі - за першу половину Миколаїв реалізував 7 з 10 триочкових, 4 з яких на рахунку Онуфрієва. Снайпер схибив з дальньої відстані лише одного ращу, ставши одним з головних героїв першої частини гри, яку миколаївці виграли з +5.

Чемпіону України вдалося переломити хід матчу лише після великої перерви, коли на повну в атаці запрацювало тріо Дугат - Крутоус - Анісімов. Миколаївці не впоралися з лідерами киян, які на трьох набрали 58 очок з 85 командних. Американський розігруючий, який у другій половині матчу став більше брати на себе, встигав усюди. Будівельник додав у захисті, а індивідуальна майстерність гравців столичного клубу в результаті зіграло вирішальну роль у цьому матчі. Денис Носков провів свій кращий матч у сезоні, але навіть 27 очок форварда гостей не врятували миколаївців від 8 поразки поспіль.

У підсумку київський клуб впевнено виграв третю і четверту чверті, дожавши Миколаїв в другій половині. Команда Володимира Коваля взяла реванш за виїзну поразку, вигравши у «корабелів» сезонну серію з рахунком 3:1.

Наступний матч

Будівельник свій наступний матч у регулярному чемпіонаті гратиме вдома проти Запоріжжя 17 лютого, а “корабели” 1 березня повернуться додому, щоб зіграти проти Хіміка.