Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Будівельник впевнено вийшов у півфінал плей-оф Суперліги Парі-Матч

Будівельник впевнено вийшов у півфінал плей-оф Суперліги Парі-Матч

Анкета матчу
Київ. СК Меридіан
Кремінь – Будівельник – 64:116 (15:39, 19:25, 17:27, 13:25)
Перший матч – 82:105
Рахунок серії – 0:2

Найрезультативніші гравці
Кремінь: Хамзаєв - 20 очок, 1 підбирання, 2 передачі.
Будівельник: Отверченко - 24 очка, 3 підбирання, 2 передачі; Вінтоняк - 23 очка, 11 підбирань, 1 передача; Філдс -  20 очок, 3 підбирання, 4 передачі.

Повна статистика матчу

Хід гри
Упевнений у свої перевазі Будівельник з перших секунд пішов вперед. Без зайвої метушні, спокійно розхитуючи захист Кременя. Кияни реалізували три стартові атаки до того, поки Кожемякін з лінії штрафних розмочив рахунок. До середини стартової чверті кияни вже мали 9 очок переваги. Після комерційного тайм-аута гравці Будівельника ніби відкрили друге дихання – без зайвих зусиль збільшили перевагу до 16 очок. А застосувавши на останніх секундах чверті дальні кидки цю різницю вдалося збільшити до переконливих 24 очок.

Перехопити ініціативу на початку другої чверті гравцям Кременя не вдалося, то ж кияни зусиллями Отверченка й Дроздова продовжили збільшувати перевагу. Майже всю чверть різниця балансувала на межі 30 очок. Та знакову цифру вдалося запалити після триочкового Філдса за хвилину до перерви. Кияни за всіма показниками перевершили суперника в першій половині. Зокрема майже в два рази за триочковими – 8 проти 3. Схожа ситуація з підбираннями – 22 проти 12.

Фактично після першої половини вже не було підстав для сумнівів у загальному підсумку двобою. Обмін триочковими після поновлення гри лише підтвердив це. Чигринов зумів відповісти одним дальнім пострілом на два рівнозначних влучання Крутоуса. Згодом двічі з-за дуги відзначився Філдс. Різниця в рахунку невпинно наближалася до 40 очок та перетнула її ще до половини ігрового часу чверті. Єдине, що вдалося Кременю – зупинити на цьому подальше падіння.

З початком заключної чверті постала єдина інтрига на майданчику – чи вдасться Будівельнику перевершити власний рекорд результативності в матчі. У поєдинку проти Миколаєва 18 березня кияни набрали 118 очок. За рахунку 116:64 кияни мали ще 10 секунд на атаку, та Отверченко не спробував побити рекорд бодай баззер-бітером. Завдання виходу в наступний етап і без цього було виконане. 

Герої матчу
Філдс та Отверченко були найкориснішими у складі переможців. На двох вони реалізували 8 триочкових – більше половини загальнокомандних. Загалом набрали 44 очка на двох.

Наступні матчі
Для Кременя на цьому сезон вже завершено, а Будівельник продовжить боротьбу в півфіналі, де його суперником будуть Чераські Мавпи.