Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Будівельник виграв регулярний чемпіонат Суперліги Парі-Матч

Будівельник виграв регулярний чемпіонат Суперліги Парі-Матч

Анкета матчу
Харків. НТУ ХПІ
Політехнік – Будівельник – 71:91 (14:23, 16:19, 24:23, 17:26)

Найрезультативніші гравці
Політехнік: Рочняк - 21 очко, 8 підбирань, 2 передачі.
Будівельник: Філдс - 23 очка, 8 підбирань, 6 передач, 4 перехоплення, 2 блок-шоти.

Повна статистика матчу

Хід гри
Покладаючись на свою перевагу в класі, гості дозволили собі кілька стартових хвилин втягуватися в гру. Це дозволило господарям першими розмочити рахунок. Та коли кияни включилися в боротьбу, додавши швидкості, цифри на табло одразу стали стрімко змінюватися на їхню користь. Лідером гостей у на цей час став Філдс. Два результативних прориви з влучним триочковим та двома штрафними вивели гостей вперед на 5 очок. На кінець чверті перевага киян зросла до 9 очок.

У другій 10-хвилинці гості подій надто не форсували, але спокійно додали ще 3 очки до загальної переваги. Філдс став найрезультативнішим у першій половині – 17 очок. Господарі трималися не в останню чергу завдяки результативності Рочняка – 13 очок за першу половину. За підбираннями кияни також впевнено переважали – 25:13.

З поновленням гри після перерви господарі намагалися додати в гру інтригу. Поступово їм вдалося скоротити відставання до 6 очок. Однак у киян знову взяв гру на себе Філдс. Два влучання з гри та реалізований штрафний встановили різницю на позначці 12 балів. Наступний триочковий Горбенка ще далі відкинув харкйв’ян. Однак останнє слово в чверті було саме за ними. Рочняк здобув своїй команді мінімальну перевагу за підсумками 10-хвилинки. Хоча загальна різниця перед заключною чвертю залишалася суттєвою – 11 очок на користь гостей.

З початком останнього періоду гри кияни провели кілька стрімких атак, забезпечивши собі комфортну перевагу в 17 очок. Та господарів це не змусило завчасно опускати руки. Спочатку Кузнецов забив два з фолом. Згодом Арабаджи реалізував триочковий та дограв до кінця наступний епізод. Різниця скоротилася до 9 очок за 5 хвилин до сирени. Тримаючи контроль нах ходом поєдинку в своїх руках, гості знову додали обертів. Піймав кураж Стефенс, який взявся розважати глядачів своїми фірмовими данками. За 3:40 гості мали 17 очок запасу, а господарі стали усвідомлювати невідворотність підсумкової переваги суперника. То ж до фінальної сирени кияни збільшили перевагу до 20 очок.

Перемога в Харкові гарантувала Будівельнику вихід у плей-оф Суперліги Парі-Матч з першого місця.

Гравець матчу
Кілька разів по ходу поєдинку останній новачок киян Філдс брав гру на себе, та допомагав команді залишати контроль за грою в своїх руках. У підсумку він став найрезультативнішим у матчі.

Наступні матчі
Харків’яни наступний поєдинок зіграють 5 березня також удома проти Черкаських Мавп. Будівельник того ж дня гратиме в Кременчуці.