Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Будівельник продовжив контракти з гравцями минулорічного складу

Будівельник продовжив контракти з гравцями минулорічного складу

Чинний чемпіон України Будівельник продовжує підготовку до нового сезону.

Слідом за продовженням контрактів Генрі Дугата і Брендона Філдса на наступний сезон у Будівельнику залишаться ще п'ять представників чемпіонської команди-2017. Опції продовження контракту ще на один рік були активовані в угодах Руслана Отверченка, Павла Крутоуса, Артура Дроздова, Михайла Анісімова та Віталія Вінтоняка, інформує прес-служба клубу.

За підсумками минулого сезону Отверченко став одним з шести гравців команди, якому вдалося реалізувати більше 40% своїх дальніх спроб, а саме - 42%. Руслан, нагадаємо, приєднався до "жовто-синіх" вже після старту сезону, ставши у підсумку найрезультативнішим українцем у Будівельнику. У 32 матчах Суперліги снайпер набирав 11,8 очка, 2,7 підбирання і 2,3 передачі в середньому за 22,0 хвилини.

Для Крутоуса майбутній сезон стане вже третім у майці Будівельника. У попередній кампанії форвард був одним з ключових гравців ротації команди Володимира Коваля. Паша взяв участь у 27 іграх, в яких він здобував для "будівельників" 7,3 очка (двуоочкові - 62%, триочкові - 43%), 2,5 підбирання і 2,3 передачі в середньому за 22,7 хвилини на паркеті.

Додамо, що в найближчі дні Руслан і Паша прибудуть у розташування збірної України, з якою вони почнуть підготовку до ЄвроБаскета-2017.

Михайло Анісімов, який за підсумками минулого сезону був визнаний кращим центровим Суперліги, проведе свій восьмий сезон за "будівельників". У 34 матчах попередньої кампанії бігмен набирав 11,6 очка і 5,3 підбирання в середньому за 22,6 хвилини на паркеті.

Капітан команди Артур Дроздов у минулому сезоні набирав 7,3 очка, 3,5 підбирання і 1,7 передачі в середньому за 19,8 хвилини в 29 іграх. Досвідчений форвард почне свій п'ятий сезон за Будівельник.

Суперліга-2016/17 стала першим чемпіонатом для Віталія Вінтоняка в майці "будівельників". Форвард набирав 4,5 очка і 3,1 підбирання в середньому за 15,7 хвилини в 34 матчах.