Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Богдан Гулямов долучився до аукціону жіночої збірної України

Богдан Гулямов долучився до аукціону жіночої збірної України

На сторінці Ольги Дубровіної у Фейсбуку поновлено аукціон, що його влаштували гравці національної жіночої збірної України. Мета акції – зібрати кошти на лікування колишньому баскетболісту з Дніпропетровська Валерію Горденку, який ось вже третій рік веде сутичку у боротьбі за життя з раком.

Комплект жовтих майок команди, у яких вона провела кваліфікаційний матч ЄвроБаскету проти Сербії швидко знайшов своїх володарів. Оскільки кількість бажаючих взяти участь в аукціоні значно перевищила наявність лотів, ініціатор торгів Ольга Дубровіна вирішила пустити з молотка задля важливої справи комплект синіх майок команди. Першим покупцем став президент баскетбольного клубу Будівельник Богдан Гулямов. Він придбав майки Ганни Зарицької та Ганни Ольховик за 50 тисяч гривень. Таким чином сума зібраних на аукціоні коштів зросла майже втричі і на даний момент становить майже 3 тисячі доларів США.

Богдан Гулямов взяв у Ольги Дубровіної номер картки матері Валерія Горденка і перерахує заявлену суму їй безпосередньо для лікування сина. Зрештою, за правилами аукціону у такий спосіб переказують гроші усі його переможці. Вони надсилають скріншот квитанції про сплату сестрі Ольги Дубровіної і після цього майки поштою відправляються до своїх адресатів.