Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
БІПА сенсаційно програла аутсайдеру

БІПА сенсаційно програла аутсайдеру

Одеська БІПА несподівано поступилася луцькій Волиньбаскет-WOG в матчі Суперліги Фаворит Спорт – 59:70.

Зважаючи на різницю здобутків суперників за пройдену турнірну дистанцію, вболівальники господарів мали підстави розраховувати на успіх своєї команди в поєдинку з аутсайдером. Однак лучани зовсім не бажають миритися з таким сумнівним статусом.

Не дозволивши господарям розігратися на повну в дебюті зустрічі, наприкінці першої 10-хвилинки гості перехопили ініціативу.

Дещо приголомшені активністю лучан одесити не змогли виправити становище в другій чверті. До великої перерви гості здобули 6 очок переваги.

Але і після відновлення гри вболівальники господарів не дочекалися перелому. Активності одного Картера для цього було замало. У гостей ще більш агресивно діяли Полюляк з Герасимчуком. Не дивно, що впродовж чверті перевага гостей зростала до 13 очок.

Зовсім прикрим становище господарів стало на початку четвертої чверті, коли гості зробили ривок 5:0. Тренер одеситів Вадим Пудзирей вимушений був брати перерву. І це подіяло. Тепер уже БІПА вистрілила – 6:0. Причому тричі поспіль відзначився Волчанов. Однак часу та сил на те, щоб наздогнати лучан та вирвати перемогу одеситам не вистачило. Несподівана поразка – 59:70. Лучани ж здобули третю перемогу в 19 поэдинках.

У наступному матчі БІПА 4 лютого зіграє в Черкасах. Волиньбаскет-WOG 29 січня зустрінеться в Южному з Хіміком.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

БІПА (Одеса) – Волиньбаскет-WOG (Луцьк) – 59:70

Статистика команд