БІПА - Миколаїв: нервова розв'язка на користь господарів

В останніх п'яти зустрічах перед поєдинком з Миколаєвом БІПА здобула лише одну перемогу і прагнула покращити цю статистику на очах своїх вболівальників. Цієї мети одеситам вдалося досягти.

У суперництві з Миколаєвом БІПА спробувала піти у відрив вже у першій чверті. Коли підопічним Пудзирея вдалося набрита вдвічі більше очок за гостей 8:4, ті активізувалися. Варто було корабелам скоротити відставання до мінімуму, як капітан БІПИ Ходов влучним триочковим зберіг перевагу жовтих. Втім, Миколаїв вперто гнув свою лінію. Після штрафних Іванова він вийшов вперед 14:12, а на останній хвилині збільшив свою перевагу до 6 очок. 23:17 на користь гостей після першої чверті.

У другій десятихвилинці БІПА здійснили кілька спроб наздогнати втікачів і лише після трюльника Картера підібралася до них на відстань одного двоочкового кидка. Але варто було підопічним Сергія Кірлана відчути небезпеку, як вони знову відірвалися до семи очок і вже Вадим Пудзирей взяв тайм-аут. Картер продовжував набирати очки, реалізувавши три поспіль атаки. За рахунку 26:29 занервував вже Сергій Кірлан, перервавши матч на хвилинний тайм-аут. Але Картера це не зупинило. Ближче до завершення чверті Картер звів відставання одеситів до мінімуму 28:29. Але Онуфрієв знову збільшив перевагу миколаївців до чотирьох пунктів влучним триочковим. Наступну спробу зрівняти рахунок змарнував Парвадов. Натомість миколаївцям влучність не зраджувала, вони відірвалися знов на шість очок, змусивши Вадима Пудзирея скористатися правом на черговий тайм-аут. На останніх секундах першої половини центровий БІПи Балашов нарешті набрав перші два пункти. 39:35 - за такого рахунку на користь гостей команди пішли на перерву.

У третій чверті Миколаїв прагнув зберегти контроль над м'ячем і це йому вдавалося. Очкова відстань  попри те, що команди тішили своїх прихильників влучними кидками, потроху збільшувалася у бік Миколаєва. З цим за традицією не погоджувався Картер, до якого за хвилину до завершення третьої чверті доєднався найкращий за підбираннями у господарів Ткаченко. Він реалізував три двоочкових кидки, зафіксувавши рахунок 57:56 на користь Миколаєва після третьої чверті.

На початку заключної десятихвилинки капітан БІПи Ходов таки вивів свою команду вперед, реалізувавши двоочковий і два штрафних. Далі Картер данком зафіксував перевагу БІПи у +5, а Скрипець важким кидком довів розрив до +7, що змусило Сергія Кірлана взяти тайм-аут. Тепер вже одеситам потрібно було впоратися з завданням зберегти перевагу. На останній хвилині Картер здійснив невдалу спробу слем-данку, а Миколаїв звів відставання до двох очок, але розвинути успіх не зміг. 73:71 - перемога на користь господарів паркету.

БІПА здобуває важливу з турнірної точки зору перемогу, помінявшись з Миколаєвом місцями у турнірній таблиці Суперліги Фаворит Спорт. Тепер підопічні Вадима Пудзирея шості, а корабели сьомі. Наступні два поєдинки, що залишилося провести одеситам у регулярному чемпіонаті, будуть для них непростими, адже БІПі протистоятиме Хімік. Цікаво, що і Миколаїв свій найближчий матч чемпіонату зіграє з южненцями 27 березня.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали - у складі господарів Кріс Картер (18 очок), у складі гостей Олександр Шостуха (17 очок).

Суперліга Фаворит Спорт

24 березня. Одеса

БІПА - Миколаїв 73:71 (17:23, 18:16, 21:18, 17:14)

Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.