Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Баскетбольне Різдво у Харкові

Баскетбольне Різдво у Харкові

У Харкові з 4 по 6 січня на базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту пройшов традиційний Всеукраїнський Новорічно-Різдвяний турнір за участі юнацьких команд.

Цього року організатори – Баскетбольний клуб "Політехник" – вирішили провести змагання у двох вікових категоріях. Таким чином, серед старших юнаків 2002-2003 років народження приймали участь команди БК "Політехнік" (Харків), ДЮСШ-13 (Харків), БК "Коростень" (Коростень, Житомирська обл.) та ДЮСШ м. Ізюм. У молодшій віковій категорії (діти 2005-2006 років народження) на турнір зібралися команди БК "Політехнік" (Харків), ДЮСШ м. Ізюм, ДЮСШ м. Люботин та збірна дівчат на базі ДЮСШ-13 (Харків).
Такий формат дозволив молодшим спортсменам дивитися на ігри і навчатися майстерності у більш старших та досвідчених гравців. За час турніру діти багато спілкувалися, а тренери обмінювалися досвідом роботи з командами різного віку.

У другий день змагань пройшли баскетбольні конкурси технічної майстерності та командних штрафних кидків, у яких прийняли участь всі учасники турніру. Кожен з юних баскетболістів мав шанс проявити свої найкращі якості.

Загалом, три дні учасники "прожили" у баскетбольному залі та стали учасниками або свідками безкомпромісної та запеклої спортивній боротьбі. Отже, діти отримали масу вражень та спортивний заряд на весь 2017 рік! Місця в турнірі команди розподілили наступним чином:

Група "А", старша вікова категорія (юнаки 2002-2003 р.н.)

1 місце – БК "Політехнік"
2 місце – БК "Коростень"
3 місце – ДЮСШ-13 м. Харків
4 місце – ДЮСШ м. Ізюм

Група "Б", молодша вікова категорія (діти 2005-2006 років народження)

1 місце – ДЮСШ м. Ізюм
2 місце – БК "Політехнік"
3 місце – Збірна дівчат 2005-2006 років народження на базі ДЮСШ-13 (Харків)
4 місце – ДЮСШ м. Люботин