Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Баскетбольна збірна України – найкраща команда в ігрових видах спорту 2013 року ВІДЕО

Баскетбольна збірна України – найкраща команда в ігрових видах спорту 2013 року ВІДЕО23 квітня в «Олімпійському дворику» на НСК «Олімпійський» відбулася VIII Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», на якій вшанували видатні досягнення вітчизняних спортсменів.

geroi_2013_230414

geroi_2013_230414_2

geroi_2013_230414_8

Історичні досягнення українського баскетболу 2013 року також не залишилися поза увагою організаторів церемонії – Національного олімпійського комітету України та Міністерства молоді і спорту. Так, чоловіча національна збірна України з баскетболу отримала нагороду, як «Найкраща команда в ігрових видах спорту».  «Герої спортивного року» отримали ексклюзивні статуетки та дипломи, а також подарунки від спонсорів НОК. Нагороджували наших хлопців бронзові призерки світу з синхронного плавання, дівчата передали Дмитру Забірченку, Ігорю Зайцеву та Максиму Пустозвонову прапор України, на якому поставили свої підписи всі номінанти цьогорічної церемонії з побажаннями, щоб цей національний стяг приніс українським баскетболістам перемоги на чемпіонаті світу в Іспанії. Відзначимо також, що президента Федерації баскетболу України Олександра Волкова було номіновано, як «Найкращого спортивного організатора року». Нагадаємо, що 2013-го року збірна України досягла історичного успіху, посівши шосте місце на ЄвроБаскеті та вперше здобувши право виступати на чемпіонаті світу. Також 2013-го року Україна провела U16 чемпіонат Європи з баскетболу, який, зокрема, керівництвом ФІБА Європа визнано одним з найкращих в історії.

geroi_2013_230414_5

geroi_2013_230414_11

geroi_2013_230414_4

geroi_2013_230414_7

Гравець національної збірної України Максим Пустозвонов подякував усім, хто  вболівав і підтримував нашу команду під час ЄвроБаскету, всім, хто допомагав під час тренувального процесу і пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб уболівальникам не було соромно за команду цього літа під час чемпіонату світу.

geroi_2013_230414_9

«Я дуже пишаюся нашими хлопцями. Після 16-ти років праці баскетболістів, тренерів, функціонерів, допомоги Національного олімпійського комітету та Міністерства молоді і спорту ми прорвалися до еліти світового баскетболу. Йти до цього було дуже важко, однак зараз дуже приємно», - відзначив президент Федерації баскетболу України Олександр Волков. – «Але, звертаючись до нашої спортивної сім’ї і до всієї України, хочу попросити вас підтримати нас і підтримати весь український спорт. Тому що зараз ЄвроБаскет 2015 на грані зриву. Федерація баскетболу України зробила все можливе, щоб він відбувся в нашій країні. Це потрібно не тільки баскетболу. Сучасні арени, які так потрібні Україні, можуть бути недобудовані, і Україна не отримає нові арени, які дали б поштовх розвитку спорту в цілому. Тому я звертаюся до всіх вас з проханням допомогти, підтримати й зробити все для того, щоб ми не втратили цей шанс».

geroi_2013_230414_12

«Дуже приємно, що нас запросили на таку подію, як «Герої спортивного року». Стоїш на сцені, а з залу на тебе дивляться олімпійські чемпіони та чемпіони світу. До того, щоб досягти таких висот як вони, нам потрібно ще рости й працювати», - поділився враженнями капітан збірної України Дмитро Забірченко.

«Дуже приємно було перебувати на цьому святі спорту. Ми відчули неймовірну підтримку збірної України. Тому нам хочеться лише примножувати наші успіхи, тренуватися з більшою віддачею», - зазначив гравець збірної України Ігор Зайцев.

«Відчували гордість не лише за себе, а за всю країну, адже ми граємо за збірну України. Сприймаю цю нагороду, як настанову для нас працювати ще краще, досягти наступного етапу, постаратися показати якомога кращий результат на чемпіонаті світу», – сказав гравець збірної України Максим Пустозвонов.

Фото НОК