Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Баскетбол на Одещині має відчути підтримку місцевої влади

Баскетбол на Одещині має відчути підтримку місцевої влади

Президія суспільної організації  "Одеська обласна федерація баскетболу" на своєму засіданні затвердила проект Програми розвитку баскетболу у Одеській області на 2017-2020-й роки і серед низки інших питань обговорила необхідність звернення до обласної, міської та районних рад щодо підтримки розвитку баскетболу на Одещині.

  У приміщенні Одеської обласної федерації баскетболу 16-го лютого відбулось засідання президії ООФБ. Головував на засіданні президент Одеської обласної федерації баскетболу, директор СДЮСШОР імені Бориса ЛІтвака – Олексій Діберт. Участь у засіданні взяли віце-президент ООФБ - Павло Заіка, відповідальний секретар ООФБ - Оксана Ягодзинська, президент благодійного фонду підтримки та розвитку дитячо-юнацького та жіночого баскетболу у Одесі та Одеській області імені Йосипа Кесельмана - Віктор Ворожко, тренер з підготовки резерву БК "Хімік" -  Віталій Усенко, тренер студентських команд ОНМУ - Леонід Парвадов, президент федерації баскетболу міста Ізмаїлу - Григорій Корчагін, директор ДЮСШ міста Балта - Сергій Кольцов, директор ДЮСШ міста Рені - Петро Симон, виконавчий директор федерації баскетболу  міста Одеси - Сергій Стразов, член ради регіонів ООФБ - Олег Юшкін, та спортивний директор ООФБ - Валерій Калінін.

У першому пункті порядку денного засідання президії ООФБ значилося затвердження кандидата на посаду виконавчого директора суспільної організації "Одеська обласна федерація баскетболу". Після невеликого обговорення на цю посаду одноголосно була обрана Оксана Ягодзинська. Далі учасники засідання приступили до обговорення та затвердження плану робіт президії ООФБ, положення про роботу комісій ООФБ та календаря спортивно-масових заходів ООФБ на 2017-й рік.
У ході засідання були обговорені та затверджені склади комісій ООФБ та їх голови. Головою ради регіонів ООФБ було обрано Романа Дяжука, головою тренерської ради ООФБ – Віталія Усенка, головою суддівського комітету ООФБ – Оксану Ягодзинську, головою комісії з розвитку жіночого та дитячо-юнацького баскетболу у Одеській області – Віктора Ворожко, головою комісії з розвитку студентського баскетболу – Леоніда Парвадова, головою комісії ООФБ з розвитку баскетболу 3х3 – Сергія Стразова, головою дисциплінарно-правової комісії ООФБ – Павла Заіку, головою комісії ООФБ з розвитку ветеранського та інвалідного баскетболу -  Григорія Паламарчука.

Наступним пунктом програми засідання президії ООФБ стало затвердження проекту Програми розвитку баскетболу у Одеській області на 2017-2020-й роки. Тут було надано чимало цікавих пропозицій, частина з яких була одразу взята до роботи, інші викликали досить жваве обговорення, яке поступово перейшло у останній розділ порядку денного – "Різне". Тут обговорювали необхідність звернення до обласної, міської та районних рад щодо підтримки розвитку баскетболу на Одещині. Також було висунуто пропозиції щодо організації нових турнірів обласного масштабу, розглядалися особливості роботи баскетбольних тренерів у спортивних та загальноосвітніх школах та ВИШах Одеської області. Загалом весь хід засідання президії ООФБ зайвий раз підтвердив, що баскетбол у Одеській області знаходиться на підйомі, та висвітив чимало проблем над вирішенням яких і збираються плідно попрацювати найближчим часом члени президії, комітетів та комісій ООФБ.