Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Антон Мусієнко: задоволений своєю грою на чемпіонаті Європи

Антон Мусієнко: задоволений своєю грою на чемпіонаті Європи

У кар'єрі молодого гравця це буде третій сезон в елітному дивізіоні країни Суперлізі Чемпіонату України з баскетболу. Антон Мусієнко має закривати другу позицію на майданчику при досвідчених старших конкурентах Олександрі Шостусі та Денисі Іванову. Молодий баскетболіст обіцяє робити все можливе, викладатися на 100 відсотків для отримання якомога більшого ігрового часу, щоб потрапляти в ротацію, але місце в основі або вихід з лави буде залежати від рішення тренера.

Літо 2017 року провів на зборах молодіжної збірної України U-20 (Франція, Італія), де команда під керівництвом Максима Міхельсона готувалася до Чемпіонату Європи U-20 (Дивізіон А), який 23 липня пройшов на Криті.

Емоції, відчуття від ЄвроБаскета U-20
- Збірна під керівництвом тренера Максима Міхельсона ставила перед собою високі завдання, однак, програвши матчі за потрапляння в першу вісімку, вирішили продовжити боротьбу за місця з 9 по 16-те, таким чином, поставивши собі за мету зайняти дев'яту позицію як мінімум. За підсумком ми стали десятими в загальному заліку.


Про ігровий час в складі збірної U-20
- Думаю, що перші матчі я провів на хорошому рівні - на стадії групового раунду проти Латвії, Литви та Ізраїлю, маючи достатньо ігрового часу, але в інших поєдинках мій час знизився за рішенням тренера. Зі старту турніру у мене була установка виходити з лавки, бути "шостим" гравцем і додавати в грі команди.

Про лідерів молодіжної збірної
- Святослав Михайлюк був нашим лідером. Це досить таки зрозуміло, в основному на нього зводилася гра. Проте, на кожній позиції у нас була спортивна конкуренція за місце в складі і можливість вийти грати. Мікроклімат в команді був на дуже хорошому рівні.

Про перші тренування в клубі
- Прибув в розташування команди 3 серпня - перші заняття в залі і на стадіоні. Загалом з усіма гравцями я знайомий, з деякими вже є історія спільних виступів. Думаю, що ми повинні набрати хорошу форму і провести відмінний сезон.

Про настрій перед зборами в Затоці
- Це вже буде мій другий передсезонний збір з клубом, все позитивно, залишається тільки ретельно працювати і готуватися до нового сезону.

Про віру з боку клубу і президента
- При виборі команди, за яку планував виступати в майбутньому сезоні, мені зателефонував президент і тренер, повідомивши про бажання бачити мене в складі команди і що вірять в мене. Це була велика мотивація для мене - тому я гравець МБК Миколаїв.

ДОВІДКА
Останній сезон Антон провів за МБК Миколаїв при показниках в 6,5 очка і 3 підбирання.
У сезоні 2015-16 рр. Мусієнко виступав у Суперлізі Фаворит-Спорт за Інфіз. 18-річний Антон набирав по 10 очок і робив по 3,8 підбирання за 28 хвилин в середньому за гру.
18 ігор за молодіжні збірні України (U-18, U-16) - 8 очок в середньому.
Виступав за дубль БК Донецьк, після був БК Київ.