Інформація для клубів

Баннерні площадки

Мета розміщення банерних площадок:

Представлена ​​на банерних площадках інформація має просвітницьку мету. На банерній площадці будуть анонсуватися важливі події в світі баскетболу: чемпіонати, турніри, ігри збірної, важливі події в баскетболі для України. На банерних площадках може з'явитися реклама.

Вимоги для баннера 1:

Банер повинен бути розташованим в першому екрані сайту, так щоб було видно відвідувачеві без необхідності вертикальної прокрутки. Під банер необхідно виділити місце 300x250. Банер повинен бути присутнім на кожній сторінці сайту.

Вимоги для баннера 2:

Банер повинен бути розташованим в першому екрані сайту, так щоб було видно відвідувачеві без необхідності вертикальної прокрутки. Під банер необхідно виділити місце 728x90. Банер повинен бути присутнім на кожній сторінці сайту.

Лічильник

Мета розміщення лічильника:

Збір статистичної інформації про аудиторію, що цікавиться баскетболом в різних регіонах України. Дану інформацію можна використовувати для відстеження динаміки розвитку баскетболу як в Україні в цілому, так в регіонах.

Вимоги:

Код лічильника можна розташувати в кінці сторінки або в будь-якому іншому місці. Код лічильника повинен бути присутнім на всіх сторінках сайту.