Ветерани Будівельника зіграли проти литовських аматорів

Ветерани Будівельника зіграли проти литовських аматорів
19 травня 2017, 12:38Новини ФБУ

У столичному Палаці спорту, 18 травня, Будівельник приймав гостей з Литви. Київ відвідали представники литовської університетської команди з Вільнюса "Атгая", які, що властиво для всіх литовців, одразу захотіли зіграти в баскетбол.

Адміністрація Будівельника і посольство Литви в Україні з задоволенням відгукнулися і організували товариський матч. Привід також знайшовся досить швидко - безвізовий режим з ЄС для громадян України, інфомує прес-служба столичного клубу.

Студенти виявилися відмінними суперниками. З першої ж чверті вони зайнялися бомбардуванням кільця "будівельників" і одразу ж отримали впевнене лідерство, яке утримували до середини четвертої чверті, коли "будівельники" кількома триочковими зрівняли рахунок. Литовці лідирували більше 30 хвилин гри. Будівельник демонстрував непоганий напад, але деколи не міг зупинити швидкий відрив суперника, а головне, у "червоних" добре йшов дальній кидок.

Але в четвертому ігровому відрізку господарі зуміли зупинити суперника. "Будівельники" видали хороший захисний відрізок, уважно діючи на периметрі, і на цій основі організували ривок, який приніс їм перемогу з рахунком 85:79.

Зазначимо, що це вже далеко не перший баскетбольний захід, організований адміністрацією Будівельника спільно з посольством Литви.