Збірна України обіграла Іспанію на турнірі в Альбасете

Збірна України обіграла Іспанію на турнірі в Альбасете
15 липня 2017, 22:54Новини ФБУ

Контрольний турнір. Альбасете, Іспанія

Іспанія U-18 - Україна U-18 58:62 

Україна U-18: Санон 16 + 4 перехоплення + 3 підбирання + 3 передачі, Войналович 10, Клевзуник 9 + 3 перехоплення, Грицак 5 + 7 підбирань, Кім 5, Дейна 4 + 7 підбирань, Скіра 4, Бачурін 3 + 4 підбирання

Статистика матчу

Хід гри

Перша половина зустрічі виявилася не надто результативною. Збірна України трохи краще провела другу чверть, за підсумками якої пішла на велику перерву, маючи в пасиві 6-очковий дефіцит (23:29). Варто відзначити низький відсоток реалізації кидків з гри у нашої команди, яка і з дистанції, і "середні" кидки реалізовувала з відсотком, який не дотягував навіть до 30. Іспанці, в свою чергу, перевагу отримали завдяки шикарному відсотку реалізації дальніх спроб - з 16 кидків в кільце української команда залетіла рівно половина.

У третій чверті українські юніори не тільки не дозволили іспанцям відірватися в рахунку, а й зуміли взяти гру під свій контроль. Команда Ворони стабілізувала відсоток реалізації кидків з гри, допускаючи при цьому менше браку, ніж команда Іспанії. У підсумку, під завісу чверті українці зуміли зрівняти рахунок, а триочковий з сиреною у виконанні Чмиренка відправив команди на останню перерву в матчі за 3-очкової переваги нашої збірної.

Переламавши хід матчу після "антракту", збірна України перемогу вже не віддала. Команда Олександра Ворони вела в рахунку по ходу всієї четвертої чверті, не дозволивши господарям турніру повернути собі перевагу. Впевнену гру у вирішальні хвилини гри показав Ісууф Санон, який агресивно зіграв в атаці, зібравши на собі більше половини командних фолів іспанців і завершивши матч з 16 очками в активі. Не менш важливо, що українській збірній вдалося після великої перерви зупинити Галана, який у другій частині гри зіграв помітно скромніші. У підсумку - вольова перемога української збірної над дуже серйозним суперником (62:58), яка має надати впевненості нашій команді.

Наступний матч

Заключний поєдинок на турнірі у Альбасете збірна України проведе завтра, 16 липня, проти команди Росії.