Київські "студенти" виграли у волинян битву аутсайдерів

Київські "студенти" виграли у волинян битву аутсайдерів
04 лютого 2016, 19:43Новини ФБУ

Столичний Інфіз переміг Волиньбаскет-WOG у матчі Суперліги Фаворит Спорт – 97:85

Гості не приховували, що головну ставку в столичному виїзді робили на протистоянні з конкурентом по турнірній таблиці. Тому й не форсували події напередодні в матчі проти Динамо.
А вже з початку зустрічі зі "студентами" лучани показали серйозність своїх намірів. Кияни змушені були брати паузу, аби перевести дихання. Та налагодивши нарешті гру, господарі все ж повернули першу 10-хвилинку на свою користь – 25:22.

Подальший розвиток подій цілком виправдав очікування битви двох сусідів по підвалу турнірної таблиці. Лучани в другій чверті додали, змінивши загальний рахунок на свою користь.

Як це часто і буває в напружених двобоях приблизно рівних суперників, дострокової розв’язки на майданчику не сталося. Гості намагалися утримувати перевагу, та повністю зняти інтригу не могли.

Більш того, нову інтригу додали кияни, зробивши на початку вирішальної чверті ривок – 12:0, змінивши загальний рахунок на +9 для себе.

У гостей відверто не пішла гра на останніх хвилинах поєдинку, чим з максимальним зиском скористалися кияни. Третя перемога Інфізу в сезоні, яка дозволила обійти в таблиці сьогоднішнього суперника.


СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

ІНФІЗ – ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG – 97:85

Статистика матчу