Друга збірна України стартує на турнірі у Китаї

Друга збірна України стартує на турнірі у Китаї
17 липня 2017, 19:38Новини ФБУ

Друга чоловіча збірна України 18 липня розпочне боротьбу на турнірі 2017 International Basketball Championships у Китаї (м. Сучжоу)

У Сучжоу "жовто-сині" зіграють 5 матчів. Разом з ними у групі А – національні збірні Білорусі та Ірану (переможець минулорічного турніру), друга збірна Китаю. У групі В змагатимуться збірні Катару, Литви, США (вільні агенти) та Австралії.

Склад збірної України-2:

Клим Артамонов (БК БІПА, перший тренер Володимир Понько)
Ігор Бояркін (БК Черкаські Мавпи, перший тренер Леонід Морозов)
Віталій Вінтоняк (БК Будівельник, перший тренер Роман Стефанюк)
Сергій Загреба (БК Дніпро, перший тренер Валерій Мельничук)
Юрій Кондраков (БК Запоріжжя, перший тренер Світлана Левчук)
Олександр Кобець (БК Черкаські Мавпи, перший тренер Ігор Кобець)
Максим Луценко (БК Будівельник, перший тренер Леонід Морозов)
Сергій Приймак (БК Будівельник, ерший тренер Олександр Шнейдер)
Максим Закурдаєв (БК Дніпро, перший тренер Ігор Овсянников)
Вячеслав Петров (БК Хімік, перший тренер Владислав Янакі)
Володимир Шевченко (БК Дніпро, перший тренер Володимир Головенко)
Богдан Ясиненко (БК Кремінь, перший тренер Максим Воробйов)
Головний тренер: Валерій Плеханов
Асистенти: Дмитро Болдаєв, Дмитро Забірченко.

Розклад матчів збірної України-2 на груповій стадії

International Basketball Championships

м. Сучжоу

18липня

16:00 Україна-2 – Іран

19 липня

14:00 Китай-2 – Україна-2

20 липня

16:00 Білорусь – Україна-2

Валерій Плеханов, головний тренер другої збірної України:

- Насамперед хочу відзначити високий рівень організації змагань. Залучено ресурс і міського бюджету Сучжоу, і приватних інвесторів. Організатори намагалися розширити географію учасників і досягли мети – є збірні і з Європи, і з Азії, і з американського та австралійського континентів. Турнір є комерційним. Наш перший суперник збірна Ірану через це привезла найсильніший склад, їм сподобалися преміальні за перемогу у минулорічному турнірі. Перші висновки щодо сили суперників можна буде робити після матчів першого ігрового дня. Ми добиралися до Сунчжоу з Києва близько доби. Вже 18 липня о 7 ранку – сніданок, о 8-й вирушаємо на опробування залу. Обидві арени, де відбуватимуться матчі, до речі, вони проходитимуть паралельно, розраховані на 10 тисяч глядачів, обидві мають клімат-системи, бо на дворі третій день стоїть 40-градусна спека, і вдень, і вночі. За моїми підрахунками Україна – наймолодша команда на цьому турнірі. Збірну США переважно складають виконавці, що є вільними агентами і мають на меті працевлаштуватися у Європі чи Піднебесній. Так, у складі зірково-смугастих грає Курт Волкер, знайомий українським прихильникам баскетболу по іграх за "Говерлу" 5 років тому. Відзначу, що і у складі Ірану, і за Катар грають високі кремезні хлопці. Усі команди проживають в одному готелі. То ж маємо можливість зустрічатися на  під час сніданку чи вечері. Завдання збірної України у Сучжоу – обкатати хлопців, щоб вони пройшли бойове хрещення, повірили у себе. Маємо перевірити наші схеми гри, зокрема систему захисту. Також органічно вписатися в ігровий малюнок мають новачки Петров, Закурдаєв і Кобець, які приєдналися до команди перед відльотом у Китай. Отже, для нас цей турнір – для зіграності і набуття досвіду. Усі хлопці живі, здорові і хочуть себе проявити. Додам, що усі квитки на матчі розкуплені.