Чемпіон впевнено переміг у домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч

Чемпіон впевнено переміг у домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч
05 березня 2017, 15:38Новини ФБУ

Анкета матчу
Южне. ФСК Олімп
Хімік – Запоріжжя-ZOG – 89:66 (21:15, 22:13, 21:19, 25:19)

Найрезультативніші гравці
Хімік
: Сміт - 19 очок, 5 підбирань, 5 передач; Конєв - 15 очок, 6 підбирань, 5 передач.
Запоріжжя-ZOG: Мальчевський - 18 очок, 2 підбирання.

Повна статистика матчу

Хід гри
Кілька поспіль невдач з урахуванням Кубка викликали певні сумніви в достатності в южненців сил на потужний фініш регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Та вже початок зустрічі з запоріжцями продемонстрував здатність команди Віталія Степановського мобілізуватися в потрібний момент. Лав, Сміт й Антіпов забезпечили стартовий ривок 6:0. Гості відповіли триочковими Теряника й Липовцева. Але вони лише скоротили відставання гостей. За три хвилини до кінця чверті свіжий Овдєєнко надав гостям потужного імпульсу. Його триочковий, два штрафних та влучання з гри дозволили запоріжцям вперше з початку вийти вперед. Однак господарі знищили будь-які натяки на інтригу серією дальніх пострілів Конєва, Антіпова та Сміта.

Другу чверть южненці також розпочали з влучання з-за дуги – відзначився Рябчук. Спроби запоріжців скоротити відставання успіху не мали. До перерви господарі збільшили загальну перевагу до 15 очок. За підбираннями вони вдвічі перевершили суперника – 24:12. Також майже в два рази частіше южненці влучали з дальньої дистанції.

По перерві хід боротьби на майданчику не змінився. Гості не могли запропонувати супернику непідсильних завдань, відчутно помиляючись при цьому в реалізації. То ж ще до середини третьої чверті южненці збільшили перевагу до двох десятків очок. Та форсувати події господарі не стали. Запоріжці скористалися цим, скоротивши перед заключною чвертю відставання до 17 очок.

Втім, сподівання на відродження інтриги були марними. Хімік без надзусиль тримав комфортну перевагу на межі 20 очок.  У підсумку южненці переконливо виграли всі чверті поєдинку, залишаючи за собою другу сходинку турнірної таблиці.

Гравець матчу
Сміт став найрезультативнішим у складі переможців. При цьому він реалізував 3 з 5 триочкових, які допомогли южненцям захопити ініціативу в першій половині зустрічі.

Наступні матчі
Наступний поєдинок южненці проведуть 10 березня вдома проти Черкаських Мавп. Запоріжці зіграють 17 березня вдома проти Кременя.