Данкер Сергій М'ясоєдов: буває, що й увесь зал аплодує стоячи

Данкер Сергій М'ясоєдов: буває, що й увесь зал аплодує стоячи
27 лютого 2017, 12:00Новини ФБУ

У конкурсі данкерів на MONBAT WINTER BASKET 3x3 переміг запорізький студент Сергій М’ясоєдов. Після свого захоплюючого виступу тріумфатор поділився найближчими баскетбольними планами і мимоволі проявив свою патріотичну налаштованість.

- Зараз я очолив рейтинг данкерів за версією Федерації Баскетболу України.

- А що, є кілька версій?
- В Україні є хлопці, яких вважають сильнішими за мене данкерами, вони займаються цим професійно і відповідно мають вищий рівень. Вони на цьому спеціалізуються, а я хто? Гравець. Виступаю за дубль БК Запоріжжя (команду першої ліги "Запоріжжя-2-ЗНТУ" - ред.), навчаюся в університеті, а у вільний час займаюсь данками – це моє хоббі.

- Воно приносить тобі задоволення, чи не тільки?
- Авжеж, задоволення завжди отримуєш, коли вдається добре розкачати публіку вдалим кидком, а якщо ще й оцінюють тебе найвищими балами і воно приносить призи – це добре. Але насамперед – неймовірні емоції. Вони об’єднують і самого данкера і глядачів, які слідкують за дійством. Слем-данк не дарма вважають найяскравішим моментом у баскетболі, коли у грі хтось робить слем-данк, це заряджає емоціями не тільки команду, а й вболівальників, буває, що й увесь зал аплодує стоячи!

- У грі робити цей елемент важче, ніж коли виконуєш його спеціально у конкурсі?
- Авжеж, набагато важче. Ти не виходиш сам-на-сам з кошиком, на твоєму шляху завжди виникають захисники, доводиться стрибати через них і вколочувати згори.З гри мені теж часом вдається це робити.

- Які вершини у баскетболі підкорятимеш наступного разу?
- Я хочу зробити кар’єру професійного баскетболіста, закінчити університет, а я буду наступного року вже випускатися. І пробитися до команди Суперліги.

- А вже робив спроби зачепитися у команді, чи може тобі пропонували поїхати на перегляд?
- Поки що ні, я навчаюся в Університеті і граю за дубль БК Запоріжжя. У нас увесь дубль навчається в Університеті, є налагоджена система між керівництвом клубу та керівництвом цього ВИШу.

- Що за Університет?
- Запорізький Національний Технічний Університет.

- Ну то для початку треба Студентську Лігу виграти?
- Минулого року ми посіли третє місце. Поступилися у Запорізькому дербі ще одному Університету міста – Класичному приватному. Ми програли три очки. А позаминулого року ми виграли Студентську Лігу. Тому цей рік для нас дуже принциповий і ми з усіх сил намагатимемося посісти перше місце.

- І на останок, звідки у тебе такий високий рівень української, багато хто зі спортсменів її зневажає.
- Запоріжжя – місто козацької слави, але не завжди у ньому спілкуюся рідною мовою, багато російського впливу було останні роки, добре, що зараз ситуація потроху почала змінюватися. Розмовляв би українською частіше, якби моє оточення було україномовним, а так доводиться у спілкуванні щось пояснювати, розтлумачувати смисл слів. Але завжди, коли хтось до мене звертається українською, балакаю з ним рідною мовою.

Перемігши у конкурсі данкерів Сергій отримав чарівний м'яч "W-x" від ТМ Wilson.