Svi for three: Михайлюк запалює в Лас-Вегасі!

Минулої ночі "Канзас" українця Святослава Михайлюка провів свій черговий матч в NCAA. Цього разу підопічні Біла Селфа грали проти університету UNLV з Лас-Вегасу.

Михайлюк вдруге в сезоні вийшов у стартовій п’ятірці та відіграв 31 хвилину, за яку набрав 20 балів (8/14 з гри, 4/6 триочкових), віддав 2 результативні передачі, виконав 6 підбирань та два перехоплення при двох фолах. Варто відзначити, що ці показники для Святослава наразі є кращими в сезоні!

Загалом же "Канзас" переміг з рахунком 71:53, а Сві став другим за результативністю гравцем у матчі, після поточного третього номеру драфту 2017 – Джоша Джексона. Українець наразі четвертий у команді за середньою результативністю – 11,1 очка за матч.

Це вже 11-та поспіль перемога "Канзаса".

Свою наступну гру "Канзас Джейхоукс" проведуть 30 грудня проти університету "TCU".

Інший українець, Євген Сахнюк, зіграв 3 хвилини в матчі свого Ла Салля проти Мерсера. Команда Сахнюка перемогла – 98:96. Наш баскетболіст встиг за цей час закинути два штрафних.