Зіграно півфінальні матчі ВЮБЛ серед юнаків 2004 р.н.

18 березня 2016, 14:30Новини ФБУ

Наймолодші представники Всекураїнської юнацької баскетбольної ліги  - хлопці 2004 року народження зустрілися в одеській СДЮСШОР імені Бориса Літвака. Саме тут з 15 по 17 березня відбулись чергові матчі півфінальної групи "Б".

За принципом "стінка на стінку" грали представники попередньої групи "Б-2": одеські команди СДСЮШОР імені Літвака та ОБШ імені Білостінного а також южненський "Хімік" проти команд з групи "Б-1": дніпропетровської СДЮСШОР-5, СДЮСШОР-7-Рекорд з Харкова та клубу "Миргород".

Одразу зауважимо, що беззаперечним лідером тут виступили хлопці з Дніпропетровську, які виграли усі 3 зустрічі з командами Одещини. Втім і представники одеської області також виступили непогано, та здобули по дві перемоги.  Команда СДЮСШОР імені Літвака, яку тренує Євген Вохмін,  у перший день поступилась  юнакам з Дніпропетровську з рахунком 32:64, 16-го березня виграла у "Миргорода" 37:16, та наостанок розгромила харків’ян – 57:28.

Юні баскетболісти з Одеської баскетбольної школи імені Олександра Білостінного під керівництвом Олега Шевченка спочатку перемогли харківську ДЮСШ-7-Рекорд з рахунком 51:17, потім поступилися дніпропетровським хлопцям – 43:71, та у останній день здолали гостей з Миргороду 46:22.

Южненський "Хімік-2004", який тренує Віталій Кузнєцов розпочав одеський тур з двох перемог: над "Миргородом" - 52:41, та над харків’янами – 48:27. У заключний день туру южненці до останнього боролися з дніпропетровською СДЮСШОР-5, але все-таки поступились – 21:37.

У півфінальній групі "Б" йде боротьба за перші 4 місця, які нададуть змогу продовжити змагання у матчах плей-оф, за участю фінальної вісімки. Тут поки що зі 100-відсотковим результатом лідирує Дніпропетровська СДЮСШОР-5, яка з заліком результатів у попередній групі провела 9 матчів, усі виграла, та має 18 очок у активі. На другому місці йде "Хімік", який виграв 6 зустрічей, програв -  3, та набрав 15 турнірних балів.  На третьому місці ОБШ Білостінного з результатом у 14 пунктів, 13 очок у СДЮСШОР Літвака. Харків’яни набрали 12 балів, 9 поразок, та відповідно 9 очок у "Миргороду".  Для остаточного визначення фіналістів та стартових позицій у матчах плей-оф команди групи "Б" мають провести ще два тури.