Фінал ВЮБЛ (юнаки-2005): СДЮСШОР-5 з Дніпра вирвав чемпіонський титул в овертаймі

У Черкасах відбулися вирішальні матчі ВЮБЛ серед гравців до 2005 року народження. У запеклому фінальному протистоянні перемогу вирвав СДЮСШОР-5 з Дніпра, який здолав МК ДЮСШ-7 з Харкова в овертаймі – 74:71.

Дніпряни наздоганяли суперника протягом усього матча і під завісу четвертої чверті таки зрівняли рахунок і у додатковій п’ятихвилинці дотисли харків’ян.

ВЮБЛ (2005 р.н.). Фінальний матч

СДЮСШОР-5 (Дніпро) – МК ДЮСШ-7 (Харків) 74:71 (15:17, 14:15, 15:16, 24:20, 6:3)

СДЮСШОР-5: Авдусенко 29, Приходько 16 + 7 підбирань, Сипало 9 + 11 підбирань

МК ДЮСШ-7: Яловенко 18 + 16 підбирань, Прийомко 14 + 8 підбирань, Окойезе 9 + 21 підбирань, Костенко 5 + 12 підбирань

Гра за 5-6 місце

ЗОДЮСШ (Ужгород) - ОБШ ім. Бєлостєнного (Одеса) 41:54 (10:7, 15:19, 3:12: 13:16)

Гра за третє місце

Черкаські Мавпи-05 - СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) 68:62 (17:12, 15:17, 20:18, 16:15)

Фанал

СДЮСШОР-5 (Дніпро) - МК ДЮСШ7 (Харків) 74:71

Справжньою окрасою фінальної частини ВЮБЛ-05 та і всього юнацького сезону в Україні став фінал між дніпровським "СДЮСШОР-5" та МК ДЮСШ7 з Харкова. Завдяки своїй суттєвій перевазі у передній лінії харків’яни у другій половині матчу вирвалися у перед на 12 очок. При чому майже з такою перевагою команди увійшли в клатч матчу.

Наприкінці поєдинку своє відставання СДЮСШОР-5 потроху скоротив і слушно скористався тактикою фолу. Брак у кидках з лінії харків’ян подарував їх супернику шанс. Гравці ДЮСШ7 у вирішальний момент схибили з лінії штрафних сім разів з восьми спроб і дали змогу Владиславу Дроздову перевести гру в овертам (див. відео).

Одна з вирішальних атак фіналу. СДЮЧШОР-5 переводить гру в овертайм, де і здобувоє чемпіонство

У заключній п’ятихвилинці емоційно піднесений СЮСШОР-5 вирвав перемогу, а разом із нею золото чемпіонату – 74:71.

ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
Вісімка команд вікокової категорії продовжить боротьбу за медалі.-
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: в Чернівцях визначились перші учасники третього туру
Команди СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. та ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет продовжують боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: визначились останні учасники третього туру
В столичному Авангарді пройшов ігровий тур в групі 5.
Результативні юнаки в чемпіонаті ВЮБЛ: 12-річний Фролов набрав 47 очок, 11-річний Оксаніченко вдруге відзначився 50 очками
Другий тур чемпіонату України серед юнаків 2012 року народження відзначився крутими показниками
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року народження: відбулись матчі другого туру
Визначилась вісімка команд, які продовжать боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 8-12 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категоріях 2007 та 2012 років року, а у дівчат пройдуть ігри в категорії 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: Акули з першого місця групи вийшли до третього туру
У Києві визначились перші два учасника третього туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Відео02.03.2024
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Відео01.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Відео29.02.2024
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категорії 2007 року, а у дівчат пройдуть дві гри в категорії 2007-08 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
Зіграні останні матчі першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
В трьох вікових групах буде дограно перший тур другого етапу
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському