Найкращий український данкер підтримав виклик Фестивалю міні-баскетболу

19 травня 2017, 15:08Новини ФБУ

Переможець конкурсу данкерів на чемпіонаті світу 2016 року з баскетболу 3х3 Дмитро Кривенко підтримав виклик Фестивалю міні-баскетболу.

Від Дмитра Кривенка найактивніший учасник Фестивалю отримає офіційний м’яч ФІБА 3х3.

Цього року Фестиваль міні-баскетболу проведуть вже всьоме на березі Чорного моря у Залізному Порту для юних гравців, чий вік не перевищує 12 років. Відкриття відбудеться у День захисту дітей 1 червня. У програмі заходів Фестивалю - Матч зірок (команди сформовані за сезоном народження гравців – весна, зима, літо, осінь), інтелектуальні та баскетбольні конкурси, семінар молодих суддів.

Сам челендж започаткував юнацький клуб "Тейваз", який є засновником фестивалю у Залізному Порту. Цьогоріч турнір проходитиме під егідою Федерації баскетболу України.

Умови участі у челенджі:

- бажаючі мають виконати умови двох або більше конкурсів Фестивалю міні-баскетболу. Зняти відео про виконання і надати індивідуальний чи командний приз для нагородження дітей і передати естафету наступному учаснику на свій розсуд. Відео про участь викладайте в інтернет під хештегом #TEIWAZ_MINI_BASKET_CHALLENGE і надсилайте на електронну пошову скриньку: office@bcteiwaz.com.ua. Контактна особа: Анастасія Чорногрицька 093 48 46 312.